Zpět na » Primera Division » Přesun Álvara Moraty z Juventusu do Barcelony je údajně z 95 % hotový

Primera Division - Přesun Álvara Moraty z Juventusu do Barcelony je údajně z 95 % hotový

Přesun Álvara Moraty z Juventusu do Barcelony je údajně z 95 % hotový © www.goal.com - Alvaro Morata

0

Líbilo se

03.01. - BULVÁRNÍK Barcelona se podle španělských médií výrazně přiblížila podpisu útočníka Álvara Moraty, přičemž podle deníku AS je jeho přesun na hostování s opcí na trvalý přestup z Atlétika Madrid z 95 % hotový. Hráče, který momentálně kroutí svoji druhou sezónu na hostování v Juventusu, si měl vyhlédnout nový kouč Barcelony Xavi, jenž je velkým obdivovatelem Moraty.

Zdroje španělského deníku AS popisují přestup jako z 95 % hotový, přičemž údajně zbývá dořešit poslední detaily, než bude Morata představen po Ferranu Torresovi jako druhá velká útočná posila Barcelony.

Předpokládá se, že jedinou větší překážkou je dohoda s agentem Moraty. Španělský útočník momentálně hraje již druhou sezónu na hostování v Juventusu, ten ale nemá zájem u hráče uplatit opci na trvalý přestup a je otevřen jeho odchodu.

Barcelona již měla uzavřít dohodu jak s Juventusem, tak s Atlétikem Madrid, že převezme hráčovu smlouvu o hostování na posledních šest měsíců i s opcí na trvalý přestup.

Finance z Moratova přestupu by se přitom Atlétiku hodily i vzhledem k tomu, že klub plánuje na konci sezóny využít opci na trvalý přestup Antoinea Griezmanna z Barcelony v hodnotě 40 milionů eur.

Xavi, jenž si měl hráče osobně vyhlédnout, už počítá s tím, že bude mít Moratu k dispozici pro zápas o Superpohár proti Realu Madrid, plánovaný na 12. ledna.

Současně ale plánuje uvolnit místo v platovém rozpočtu tím, že se zbaví Yusufa Demira, Luuka de Jonga a Philippeho Coutinha, se kterými už nepočítá.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Chceš sex, přijď za mnou -> https://simplydating.site Smajlík 1

MilenkaHot98

este 5 percentna sanca.. Smajlík 3

cica310584

Ty máš hodně silnou víru. :D
Kde to bereš?

MESSIFCB

aj jedno percento nepodcenim a budem dufat. Smajlík 3

cica310584
Nejnovější články