Zpět na » Serie A » Alvaro Morata v lednu posílí Barcelou, tvrdí španělský tisk

Serie A - Alvaro Morata v lednu posílí Barcelou, tvrdí španělský tisk

Alvaro Morata v lednu posílí Barcelou, tvrdí španělský tisk © www.goal.com - Alvaro Morata

3

Líbilo se

30.12. - NEPŘEHLÉDNĚTE Jak se shoduje několik předních španělských deníků, trenér Barcelony zdůraznil vedení klubu, že v lednu očekává příchod útočníka. Pro Xaviho je pak turínská devítka jasnou volbou číslo jedna.

Alvaro Morata, aktuálně hájící barvy Juventusu Turín na hostování z Atletica Madrid, je podle španělského tisku jasnou posilou s nejvyšší prioritou. Trenér Barcelony si španělského reprezentanta vybral coby ideálního kandidáta na doplnění ofenzivních řad poté, co řady Barcelony opustil ze zdravotních důvodu Aguero, Luuk de Jong vedení klubu nepřesvědčil a Ferran Torres bude potřebovat nějaký čas, aby do týmu zapadl.

Podle španělských médií dal sám Xavi pokyn k tomu, aby klub kontaktoval hráčova agenta a vyptal se na aktuální situaci. Kontakt mezi samotnými kluby tak prozatím neproběhl. Alvaro Morata je v Turíně na hostování z Atletica Madrid a Xaviho přáním je přestup hráče, nikoliv jen hostování na několik měsíců. V probíhající sezóně Morata v dresu Juventusu odehrál 23 zápasů na své konto připsal sedm branek a tři asistence. Hráč tedy nikterak nevyniká nad běžný průměr, ale pro trenéra Xaviho se jedná o jednoho z nejlepších útočníků k dispozici.

Celé operaci nahrává také nadstandartní vztah mezi Barcelonou a Atleticem. Na této ose se v létě přesunul francouzský útočník Griezmann, za kterého by Atletico mělo doplatit ještě 40 milionů eur, ne náhodou stejná suma, na jakou je ceněn Alvaro Morata. Španělský reprezentant by se navíc v Barceloně setkal se svými kamarády Busquetsem, Pedrim nebo třeba Jordi Albou.

Andrea Suttnerová / as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 31.12. Odpovědět

Smajlík 11 tvl to je slušný dno Smajlík 2

Wazz

Utocnik, ktory nastriela tolko golov za sezou, ako obranca a ktory z 12 tutoviek jednu premeni na gol, Xavi bude bude z neho urcite nonstop vo futbalovom orgazme. Davam mu jednu sezonu v Barce

James1991

ja mu davam 3 sezony....prva bude barca A...druha barca B..tretia bude bojovat aby sa dostal do zakladu v barce B

cica310584

to je bomba..to je sen...tak uzasny utocnik ..asi sa idem obesit..

cica310584

Alee, to nebude tak zlé, je to přece Alváro Moratatata...ne máš pravdu, nic horšího jste udělat nemohli Smajlík 10 Smajlík 2

Tomguncz1

Bože chraň :-/ Toho ani zadarmo.

Messi777
Nejnovější články