Zpět na » Primera Division » Hvězdný Joao Felix je v Atlétiku Madrid nespokojený. Agenti už řeší jeho přestup

Primera Division - Hvězdný Joao Felix je v Atlétiku Madrid nespokojený. Agenti už řeší jeho přestup

Hvězdný Joao Felix je v Atlétiku Madrid nespokojený. Agenti už řeší jeho přestup © 5minutes.rtl.lu -

2

Líbilo se

08.12. - BULVÁRNÍK Rekordní posila v historii Atétika Madrid Joao Felix je podle deníku AS v klubu nespokojený a jeho zástupci začali pracovat na možnosti jeho odchodu. Dvaadvacetiletý útočník, který do Atlétika přišel před dvěma lety za 127 milionů eur, příliš nezapadá do defenzivního systému kouče Diega Simeoneho a v 88 zápasech za španělský celek vstřelil pouhých 20 branek.

Podle deníku AS se Felix obává, že pod koučem Simeonem bude jeho výkonnost stagnovat a v defenzivně laděném týmu nikdy neprokáže svůj skutečný ofenzivní talent.

Problém je pro portugalského reprezentanta smlouva do léta 2026 a ani samotné Atlétiko nemá zájem nechat odejít jednoho ze svých klíčových hráčů, přesto již měli agenti hráče začít pracovat na nalezení způsobu, jak jej dostat z klubu.

Možností je pouze využití špatné finanční situace španělského klubu. Los Rojiblancos se už nějakou dobu potýkají s finančními problémy a během léta už jejich dluh měl činit kolem 1 miliardy eur, kvůli čemuž klub musel prodat 33% podíl za 181,8 milionu eur, aby mohl dluh snížit.

Agenti Joaa Felixe situaci monitorují a řeší, zda by 22letý útočník mohl odejít a Atlétiko jeho prodejem snížit svůj enormní dluh.

S přestupem Joaa Felixe je dlouhodobě spojována především Barcelona, která má navíc v rukávu zajímavý trumf v podobě Antoinea Griezmanna, který momentálně působí v Atlétiku na hostování.

Kam dál?

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Tygrice - 16.12. Odpovědět

Félixe nebrat ani zadarmo, je to pouze stín toho co, byýval v Benfice.

Tygrice

v momente ako uvediete ze zaujemcom je Barca tak... clanok hned ziska na doverihodnosti

raulito7
Související odkazy
Nejnovější články