Zpět na » O nás

O nás

O nás

Vítáme vás na FotbalPortal.cz!

Už více než 10 let se staráme o to, abychom vám dodávali kompletní fotbalové zpravodajství. Naši redaktoři jsou nejen odborníky, ale i fanoušky svých soutěží, což jim dává jedinečnou možnost psát o tom, čemu věnuji svůj volný čas.

Najdete u nás nejen novinky z fotbalu, ale i preview k jednotlivým kolům největších evropských soutěží. Pravidelné seriály ze světa přestupových spekulací, ale zároveň i zpravodajství z české nejvyšší soutěže.

Zajímá vás, kde sledovat fotbal živě? Které fotbalové stanice v rámci ČR vysílají Premier League, La Ligu, Ligu mistrů a další soutěže? Pak jste u nás správně. Nabídneme vám kompletní servis kfotbalu.

Pokud by vás zajímalo cokoliv navíc, neváhejte nás kontaktovat.

Kdo jsou naši redaktoři?

David, 19 let

Fanoušek top 5 evropských soutěží. Oblíbený tým Liverpool od začátku éry Jürgena Kloppa. Kromě fotbalu se zajímám také o basketbalovou NBA, rád si zahraju FIFU.

Nikolas, 18 let

Rád sleduji La Ligu, ve které jsem velkým fanouškem Realu Madrid. Táta fandil Manchesteru United, kde jsem si oblíbil Cristiana Ronalda a když Ronaldo přestoupil do Realu, nějak jsem se s tímhle přesunem svezl.
Rád si ale pustím jakýkoliv dobrý fotbal.
Mimo to mě hodně baví hudba a rád navštěvuji koncerty a hudební festivaly.
Sám také hraji na kytaru.

Andrea, 37 let

Fanynka italské Serie A, srdcovkou je Juventus od doby, kdy dres bianconeri oblékal Grande Paolo. Paradoxně nemohu přijít na chuť italské reprezentaci, protože catenaccio a debaty a gestikulace s rozhodčím mě vytáčí. V české lize od mala držím palce Sigmě.
Jako správná Češka sleduji i hokej, aktivně mě to ale táhne k outdoorový sportům - mtb, lezení po horách, dálkové trasy na kole (objela jsem Itálii, Irsko, Švýcarsko).

Adam, 17 let

Velký fanoušek Manchesteru City, který začal sledovat po příchodu Pepa Guardioly (sezóna 2016/17). Jinak se zajímá také o českou ligu. Ve volném čase se věnuje seberozvoji a všemožným sportům.

Petr, 24 let

Velký a věrný příznivec londýnských The Blues. K Chelsea mě přivedl o pár let starší kamarád z dětství, který bydlí o tři baráky vedle.
Druhým mým milovaným klubem je náš místní tým FK Slovan Chabařovice, kde jednou z klubových legend je Filipův táta, kterému se říkalo Mourinho. Pokud se v Chabařovicích občanů zeptáte kdo je Mourinho, jako první se jim vybaví pan Kadlec nikoli pan Mourinho.
Z pohledu dnes již bývalého hokejisty jsem byl příznivcem brněnské Komety. Obdivovatelem Brna jsem se stal díky jejich fanouškům.

Vít, 33 let

Milovník Premier League, který už od dětství patří mezi velké fanoušky Arsenalu a filozofie manažera Arséna Wengera. Vedle toho nadšený čtenář knih, zejména s tématikou sportovních příběhů, cestovatel, příležitostný sportovec a nadšenec do moderních technologií. Vedle fotbalu jej táhne i hokejová NHL, Formule 1 nebo Tour de France.

Vojtěch, 20 let

Takřka odjakživa fandí Arsenalu, ke kterému jej přivedlo především angažmá Tomáše Rosického. Nejčastěji tedy sleduje anglickou Premier League, nepohrdne však ani jinými soutěžemi.
V La Lize například drží palce Valencii. Na prvním místě má samozřejmě fotbal, sleduje ale i další sporty. Zmínit můžeme zejména atletiku a zámořskou NFL. Se studiem medicíny, kterému věnuje valnou část svého času, kombinuje i další koníčky. Sám aktivně sportuje a zajímá se o letectví.