Zpět na » Serie A » Moratovo hostování v Barceloně se komplikuje

Serie A - Moratovo hostování v Barceloně se komplikuje

Moratovo hostování v Barceloně se komplikuje © ca.celebrity.yahoo.com - Alvaro Morata

0

Líbilo se

05.01. - SLEDUJEME Alvaro Morata s přestupem do Barcelony souhlasí, pro je i Atletico Madrid coby vlastník hráče. Turínský klub má ale pro odchod hráče jednu podmínku, smí odejít, až bude v Juventusu nový útočník.

Zdálo se, že je přestup španělského reprezentanta hotovou záležitostí, kluby se překvapivě snadno dohodly a hráč s podmínkami přestupu do Barcelony také souhlasil. Nové prostředí by Moratovi jistě prospělo, v Juventusu sice dostává prostoru více než dost, ale nikdy nedokázal naplno své kvality a vedení Staré Dámy dalo najevo, že jediným neprodejným útočníkem je Paolo Dybala.

Juventus ale v posledních dnech dal na srozuměnou, že Alvaro Morata může odejít do nového působiště jen v případě, že bude mít trenér Allegri k dispozici náhradu. Lednový kalendář je nabitý a Juventus si nemůže dovolit nemít k dispozici několik variant do ofenzivy.

Zamotanou situaci se snažil vysvětlit Nicolo Schira, italský sportovní novinář. „Přestup se zkomplikoval více, než by se mohlo zdát. Ve Španělsku hostování tisk odprezentoval jako v podstatě už hotovou věc, protože Alvaro Morata potvrdil svůj zájem hrát v Barceloně a katalánský klub potvrdil zájem o reprezentačního útočníka. Jenže Atletico Madrid nechce posílit přímého konkurenta v boji o ligový titul bez toho, aniž by bylo ve smlouvě o hostování uvedeno, že klub (Barcelona) musí v létě hráče odkoupit. Juventus za roční hostování hráče loni v létě zaplatil 10 milionů eur, proto očekává, že od Barcelony nyní inkasuje minimálně polovinu této sumy. A k tomu se Barcelona zatím nemá. Druhým problémem je náhrada za Alvara Moratu. Juventus by v případě odchodu Moraty nemělo pokryté místo v útoku, ano Icardi je jednou z možností, mluví se také o Milikovi. Jak PSG tak Marseille ale své útočníky pošle na hostování pouze s nutnou opcí na odkoupení v létě 2022.“

Je velice těžké odhadnout, zda se kluby v této situaci zvládnou v lednu dohodnout, mají na to celý leden a většina přestupů se zpravidla finalizuje až v posledním týdnu,“ dodal Nicolo Schira.

Andrea Suttnerová / www.serieanews.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Chceš sex, přijď za mnou -> https://simplydating.site Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17

MilenkaHot98

5 percent je 5 percent... Smajlík 9

cica310584

Najslabsi utocnik o akom som kedy pocul s faktorom, ze je pomerne znami tym, ze prestupoval nepochopitelne za velke peniaze. Xabibo respektujem, ale z nejakeho nepochopitelneho dovodu si stale mysli, ze z neho spravi golostroj, zial pre neho, ziadne prekvapenie nas cakat nebude a z Barcelony odide ako ako uplna nula, ak tam prestupi Smajlík 3

James1991
Nejnovější články