Zpět na » Primera Division » Kieran Trippier chce odejít z Alétika Madrid. Newcastle z něj plánuje udělat nejlépe placeného hráče klubové historie

Primera Division - Kieran Trippier chce odejít z Alétika Madrid. Newcastle z něj plánuje udělat nejlépe placeného hráče klubové historie

Kieran Trippier chce odejít z Alétika Madrid. Newcastle z něj plánuje udělat nejlépe placeného hráče klubové historie © skysports.com - Kieran Trippier

0

Líbilo se

03.01. - Trenér Atlétika Madrid Diego Simeone připustil, že anglický pravý bek Kieran Trippier chce v nejbližších týdnech klub opustit a vrátit se do Premier League. O hráčově přestupu momentálně jedná Atlétiko s Newcastlem United, který měl o víkendu předložit formální nabídku, o hráčově podpisu uvažují ale i Manchester United, Tottenham Hotspur nebo Chelsea.

O Trippierově možném odchodu z Atlétika se vydatně spekuluje už několik měsíců a nyní se zdá, že by k němu mohlo dojít už během lednového přestupového termínu.

Atlétiku totiž o víkendu přistála na stole formální nabídka z Newcastlu United, se kterým klub momentálně jedná a sám Trippier po nedělním vítězství 2:0 nad Rayem Vallecano mával fanouškům Atlétika, což si mnozí vyložili jako jeho rozloučení s klubem.

„Je to mimořádný fotbalista, který nám toho hodně přinesl,“ odpovídal Simeone po utkání na dotaz ohledně budoucnosti anglického beka v týmu.

„Ale v dnešní době, když chce hráč odejít, ho nemůžete nutit, aby zůstal. Záleží pouze na samotném hráči. Pokusíme se udělat vše pro to, aby Trippier zůstal, ale nemůžeme k tomu nikoho nutit.“

Newcastle údajně předložil Atlétiku zajímavou nabídku na přestup 31letého pravého obránce, ten ale zatím není plně přesvědčen přesunem do klubu, se kterým by bojoval o udržení v Premier League.

O to více, když se v posledních týdnech objevily informace o zájmu Manchesteru United, Tottenhamu Hotspur nebo Chelsea, která hledá posilu do obrany po zranění Reece Jamese.

Trippier má v Atlétiku smlouvu do roku 2023, v Newcastlu by si ale údajně finančně polepšil, jelikož bohatý anglický klub mu nabízí smlouvu, se kterou by se stal nejlépe placeným hráčem v celé jeho historii.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články