Zpět na » Primera Division » Kdo podchodu Cristiana Ronalda prodává nejvíc dresů z hráčů Realu? A kdo ponese jeho číslo 7?

Primera Division - Kdo podchodu Cristiana Ronalda prodává nejvíc dresů z hráčů Realu? A kdo ponese jeho číslo 7?

Kdo podchodu Cristiana Ronalda prodává nejvíc dresů z hráčů Realu? A kdo ponese jeho číslo 7? © as.com - Kdo bude nosit sedmičku po Ronaldovi?

2

Líbilo se

22.07. - Už to budou skoro dva týdny, co u Cristiana Ronalda neplatí spojení hráč Realu Madrid. Portugalský fotbalista svým odchodem zasáhl fanoušky Bílého baletu. Dlouhá léta byl logicky hráčem, jehož dresy se prodávaly nejvíc. Dresy s číslem sedm zmizely s oficiálního fan shopu a fanoušci si museli najít jiného favorita, jehož dresy skupují.

Doba po Ronaldovi. V Realu Madrid nastává nové období, éra, která se nebude točit kolem portugalské ikony. Desátého července oznámil svůj přestup do Juventusu Turín za 112 milionů eur. Někteří fanoušci jako projev nesouhlasu a zášti vůči CR7 dokonce pálili klubový dres s číslem sedm. Ten, který se, nejen v klubovém fan shopu, prodával vůbec nejvíc.

Ostatně už jen první den Ronalda v novém turínském angažmá dokázal, jakou komerční sílu má tento borec, když bylo prodáno kolem půl milionů dresů.

Flexibilní fanoušci merengues si ale velice rychle našli nového hrdinu. Pravda, nemá takový odbyt, jako měl Ronaldo, ale i jeho dres se prodává velmi dobře. Po výkonech na MS v Rusku se oblíbencem příznivců stal Luka Madrić a jeho desítka. Hned za ním jsou v závěsu Marco Asensio a Isco.

Volná je nyní sedmička, číslo, kterou nosily největší postavy madridské historie. Ostatně i Ronaldo musel rok hrát s devítkou, než mu ikonické číslo uvolnil Raúl. Kdo ale numero, které vždy oblékala madridská legenda, ponese nyní? V kuloárech se spekuluje, že ji dostane posila z kategorie hvězdných. Tedy možná Hazard, Icardi. Těžko říct.

V případě, že by nepřišel žádný hráč s podobnou gloriolou, by dres s číslem sedm připadl zřejmě Marcovi Asensiovi, hráči, který je předurčen stát se jednou ikonou let příštích. Ten nyní nosí dres s dvaadvacítkou.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Nejnovější články