Zpět na » Primera Division » Vsaďte si na přestup Ronalda. Je to tutovka. Někde už i prodávají jeho nové dresy

Primera Division - Vsaďte si na přestup Ronalda. Je to tutovka. Někde už i prodávají jeho nové dresy

Vsaďte si na přestup Ronalda. Je to tutovka. Někde už i prodávají jeho nové dresy © FotbalPortal.cz - Cristiano Ronaldo

2

Líbilo se

06.07. - Tak jak to nakonec dopadne? Skončí Cristiano Ronaldo svoji devítiletou etapu na madridském stadionu a nabere jiný kurz ve své veleúspěšné fotbalové kariéře. Anebo se za pár týdnů zase usadí zvířený prach a portugalský borec znovu potáhne do boje Los Blancos? Bookmakeři věří první volbě. A to tak, že hodně.

Tak například sázková kancelář Betfair, která málokdy chybuje se svými kurzy, nabízí sázejícím kurz 1,28 na to, že Cristiano Ronaldo do 3. září změní dres a přestoupí do turínského Juventusu.

Na položku, že k tomu nakonec nedojde a Cristiano Ronaldo bude dál pokračovat v dresu Bílého baletu, je vypsán mnohem vyšší kurz 3,00. Jsou vypsány i další příležitosti, ale ty už jsou, alespoň dle vypsaných kurzů, dost nepravděpodobné. Jako například že CR7 přestoupí do PSG (21:1), některého klubu americké MLS (26:1), čínské ligy (41:1), do Manchesteru City (51:1), Chelsea (67:1) anebo dokonce do Wolverhamptonu Wanderers, kde je ale kurz 201:1.

Jak přestupem žijí fanoušci Juventusu dokazují obrázky ze sociálních sítí, kde už byly k vidění dresy Staré dámy už s jmenovkou Cristiana Ronalda a nezbytnou sedmičkou. Někteří uživatelé dokonce ujišťovali, že některé obchody už takové dresy prodávají.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, marca.com

Související odkazy
Nejnovější články