Zpět na » Primera Division » 4 hráči Realu Madrid, kteří budou těžit z odchodu Cristiana Ronalda

Primera Division - 4 hráči Realu Madrid, kteří budou těžit z odchodu Cristiana Ronalda

4 hráči Realu Madrid, kteří budou těžit z odchodu Cristiana Ronalda © eurosport.es - Cristiano Ronaldo

2

Líbilo se

13.07. - Z odchodu Cristiana Ronalda do Juventusu jsou všichni v Realu Madrid bezpochyby velmi smutní. Jeho fanoušci, ale i spoluhráči. I když možná ne všichni. Někteří sice jeho odchodu litují, ale zároveň tuší, že se před nimi otevírá mnohem větší možnost si zahrát. Těmto čtyřem fotbalistům určitě.

Gareth Bale

Velšský útočník bude hráčem, jemuž odchod Ronalda asi prospěje nejvíc. Hvězda, která stála klubovou kasu rekordních 101 milionů eur, se ze stínu portugalského borce nikdy nevymanila. Hodně se toho namluvilo i o tom, že ti dva se prostě nemuseli, což ostatně bylo v minulosti několikrát patrné i během zápasů. Teď se Bale stává první volbou madridského útoku. Lopetegui by mohl využít víc jeho potenciál. Samozřejmě pokud bude zdráv. Myšlenky na odchod rázem pominuly.

Marco Asensio

Pro mnohé je ideální náhradou za Cristiana Ronalda. Přes svůj nízký věk (22 let), mu leží fanoušci Realu u nohou, nicméně jeho přítomnost na hřišti byla poměrně omezena. Především v Lize mistrů hrál jen 3 z 12 zápasů od začátku. Skutečnost, že Cristiano hrál téměř všechno, mu hodně omezovala možnost si zahrát. Minulou sezónu sice odehrál 53 zápasů, společně s Lucasem Vázquezem nejvíc ze všech, ovšem minutově byl ve statistikách až na třinácté pozici.

Isco

Další vynikající fotbalista, jemuž by odchod Ronalda mohl pomoci k tomu, aby si v Realu Madrid zahrál víc. Jeho přítomnost na trávníku byla hodně ovlivněna tím, jestli hrál Zidane systémem 4-3-3 nebo 4-4-2. Jakou alternativu zvolí Lopetegui zatím jasné není, nicméně i Zidaneho, který zpočátku tvrdošíjně sázel na útok BBC, postupně dokázal přesvědčit, že si zaslouží místo v sestavě.

Lucas Vázquez

„Suplente de lujo“, luxusní náhradník. Tak přezdívají španělští novináři Lucasi Vázquezovi. Hráč, který nikdy nereptal, když ho Zidane zas a znova posadil na lavičku náhradníků a poslal až do rozehraného zápasu, aby rozvracel unavené obranné řady protivníka. Určitě by si zasloužil víc minut. To Lopetegui dobře ví, jeho kvality zná, vždyť ho několikrát povolal do španělské reprezentace.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Související odkazy
Nejnovější články