Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Cristiano Ronaldo vlastní nejdražší hodinky Rolex na světě

Ostatní - Cristiano Ronaldo vlastní nejdražší hodinky Rolex na světě

Cristiano Ronaldo vlastní nejdražší hodinky Rolex na světě © twitter.com -

1

Líbilo se

01.03. - Cristiano Ronaldo je nejlépe vydělávajícím sportovcem na světě, takže je logické, že vlastní nejdražší hodinky Rolex na světě. Ronaldo se dostal na vrchol žebříčku, když se na začátku sezony upsal klubu Al Nassr.

Zatím se mu daří, o víkendu vstřelil hattrick. Samozřejmě by možná raději byl ve Wembley, kde jeho bývalý tým získal první triumf po téměř šesti letech, když ve finále Carabao Cupu porazil Newcastle United.

Ronaldo byl přítomen na zápase Tommyho Furyho, který porazil Jakea Paula, ale stejně jako mnozí z nás, kteří jsme zápas sledovali v televizi, nevypadal příliš nadšeně z toho, co viděl. Někteří si všimli upřímně směšného doplňku, který měl osmatřicetiletý fotbalista při sledování zápasu na ruce - hodinek od Franka Mullera za 1,5 milionu dolarů, ale nejsou to jeho jediné působivé hodinky.

Podle deníku Daily Star vlastní bývalá hvězda Realu Madrid nejdražší hodinky Rolex na světě, které přijdou na 371 000 liber a jsou pokryty diamanty.

Hodinky Rolex GMT Master Ice, které si pořídil v roce 2019, jsou vyrobeny z 18karátového bílého zlata, zatímco rámeček a řemínek tvoří téměř 30 karátů odborně vybroušených diamantů. Diamanty pokrývají téměř každý centimetr hodinek.

Hodinky nejsou jedinou věcí, za kterou bývalá hvězda Juventusu ráda utrácí své peníze, a upřímně řečeno, má jich na utrácení opravdu hodně. Už v říjnu 2021 utratil 9,5 milionu eur za superauto Bugatti Centodieci, přičemž Bugatti vyrobilo dokonce jen 10 kusů této edice.

A není to vždy útočník, kdo mu kupuje auta, partnerka Georgina Rodriguezová se loni rozhodla, že mu k Vánocům nestačí souprava Lynx Africa, a místo toho mu koupila Rolls Royce.

Ronaldo by po vítězství svého bývalého klubu ještě mohl technicky skončit s medailí pro vítěze Carabao Cupu, přestože neodehrál ani jeden zápas. Podle pravidel fotbalové ligy dostává tým 30 medailí a může je rozdělit, jak se mu zlíbí, i když se zdá nepravděpodobné, že by někdo na Old Trafford spěchal s posláním jedné do Saúdské Arábie.

petr magasanik / twitter.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články