Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Cristiano Ronaldo má na své spoluhráče obří vliv. Nutricionista tvrdí, že nic podobného nikdy neviděl

Ostatní - Cristiano Ronaldo má na své spoluhráče obří vliv. Nutricionista tvrdí, že nic podobného nikdy neviděl

Cristiano Ronaldo má na své spoluhráče obří vliv. Nutricionista tvrdí, že nic podobného nikdy neviděl © sediksi.com - Ronaldova přítomnost je pro klub velmi prospěšná

1

Líbilo se

21.02. - Cristiano Ronaldo sice asi nemá takový talent jako měl Ronaldinho, nebo jaký mají Lionel Messi s Neymarem. Na úplný vrchol se dostal díky tvrdé vůli, obrovské dřině a spoustě odříkání. Své stravové i tréninkové návyky nyní přenáší na své spoluhráče v Al-Nassr, na které má prý velmi dobrý vliv. Zprávu o tom podal klubový nutricionista.

Přestup Cristiana Ronalda se pro Al-Nassr zdá být opravdu prospěšný. Po prvotních smíšených pocitech z jeho výkonů na hřišti přišly galapředstavení, kdy rozhodoval o výhrách. O tom, jak pomohl klubovému jménu a marketingu celkově se ani nemusíme bavit. Al-Nassr je rázem jednoznačně nejznámějším asijským klubem a má největší celosvětovou fanouškovskou základnu. Skvělý vliv by na jeho spoluhráče měla mít jeho přítomnost sama o sobě. Klubový nutricionista José Blesa nyní mluví o tom, jak má skvělý vliv na tréninky a životosprávu ostatních hráčů.

Je nejlepším fotbalistou historie, nebo alespoň jeden ze dvou nejlepších. Nebyli jsme si jistí, jaké to bude s ním pracovat. Všechno bylo nejisté. Nevěděli jsme, jak moc se klub změní. Ale za svoji kariéru jsem neviděl většího profesionála. Z každé konverzace s ním získám něco nového. Mluvili jsme spolu o jeho dietě, jak vnímá důležitost stravy a svých výkonů. Vše mu měří prsten a náramek. Na tréninku je první a odchází poslední. Pracovat s ním je úžasné," řekl José Blesa.

Cristiano mi hodně pomáhá. My už ho nic nového naučit nemůžeme, ale sám okolo sebe dělá školu. Zbytek hráčů dělá to, co dělá on, protože všechno co dělá mu pomáhá při vylepšování jeho výkonu. Od doby co tu je, všichni hráči více trénují, trénují intenzivně a drží přísnější diety. Neviděl jsem klub, kde by bylo na hráčích vidět až 90% růstu pokaždé, když je vidím. Mají méně tuků, více svalů a všechny cviky dělají na své hraně. Pracovat tu je luxus," dodal Blesa.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
DeviI - 21.02. Odpovědět

Jj to má ....... od té doby co vypadl to šlape a je v kabině klid

DeviI
Nejnovější články