Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Cristiano Ronaldo má na kontě další hattrick. Odnesl to opět domácí soupeř

Ostatní - Cristiano Ronaldo má na kontě další hattrick. Odnesl to opět domácí soupeř

Cristiano Ronaldo má na kontě další hattrick. Odnesl to opět domácí soupeř © insidesport.In - Cristiano Ronaldo má na kontě další hattrick

0

Líbilo se

25.02. - Liga v Saudské Arábii je již soutěží jednoho muže. Cristiano Ronaldo měl za Al-Nassr na kontě před zápasem na hřišti Damacu 4 zápasy, 5 gólů a 2 asistence. Jenže právě proti 7. celku soutěže si statistiky ještě významně vylepšil. Při výhře 3:0 měl na svědomí všechny góly svého týmu a je to jeho druhý hattrick v prvních 5 utkáních za svůj nový tým.

Cristiano Ronaldo má za sebou spoustu rekordů. Mraky gólů střílel v Manchesteru United, hlavně Realu Madrid i Juventusu. Jeho forma v tomto ročníku před příchodem do Saudské Arábie byla katastrofální. V Premier League dal za Red Devills od začátku roku jediný ligový gól a tento rok je suverénně nejhorším v jeho kariéře. Bylo neznámou, jak se mu povede v novém působišti a jakou bude mít motivaci. A zdá se, že velikou. Začátek sice dával pochyby, ale CR7 se rozjel a jeho tým začal šlapat. Před zápasem s Damacem měl na kontě 5 gólů.

Damac je v lize sedmý, ale v jeho kádru velké hvězdy se zářnou kariérou nenajdeme. Nejznámějším je záložník Adam Maher, který byl kdysi velkým talentem nizozemského fotbalu. Najdeme tu i borce, který strávil 3 a půl sezóny ve Slovanu Bratislava. Jde o Španěla Nona. Ani tito dva hráči ale nezabránili dalšímu Ronaldovu řádění. První gól dal z penalty, kterou rozhodčí nařídil po ruce v pokutovém území. V síti skončila i jeho nekompromisní přízemní dělovka a hattrick dokončil snadným zakončením v pokutovém území. Liga má nového krále.

David Suchý / alnassrfc.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články