Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Skončí Marcelo po konci v Řecku vedle Cristiana Ronalda?

Ostatní - Skončí Marcelo po konci v Řecku vedle Cristiana Ronalda?

Skončí Marcelo po konci v Řecku vedle Cristiana Ronalda? © futballnews.com - Angažmá v Olympiakosu se Marcelovi moc nepodařilo

1

Líbilo se

20.02. - Po konci v Realu Madrid se Marcelo přesunul do Řecka. Ačkoliv nikdy nebyl svou tělesnou stavbou vloženě atletickým typem, v Olympiakosu bylo hodně vidět, že své životosprávě zřejmě moc nedá. I to by měl být jeden z důvodů, proč se cesty brazilské legendy a mocného řeckého kluby nyní rozchází. Začíná se ale mluvi o tom, že nyní by mohl doplnit Cristiana Ronalda v Al-Nassr.

S Realem Madrid vyhrál Marcelo vše, co se dalo. Patřil mezi ty vůbec nejlepší levé obránce světa a fotbal jich moc lepších ve své historii nepoznal. Marcelo byl prototypem moderního krajního obránce. Už to nebyl jen hráč, který zaplňuje tento post, své si odbrání a dopředu toho moc neudělá. Naopak. Marcelo byl směrem dopředu nebezpečnější než leckteří křídelníci. V posledních letech ale ze sestavy vypadl a bylo jisté, že po konci kontraktu v Realu Madrid skončí. I přes spekulace o setrvání ve Španělsku se přesunul do řeckého Olympiakosu Pireus.

O jeho kondici tu byly pochybnosti již v létě po jeho přesunu a byl to důvod, proč příliš často nenastupoval. 34letý obránce častokrát dokonce úplně chyběl v sestavě. Občas sice ukázal svou genialitu, vstřelil 3 góly v 10 zápasech, ale všichni od něho tak nějak čekali víc. Obě strany se tak dohodly na tom, že nejlepší bude, když se cesty rozdělí.

Marcelo a Cristiano Ronaldo

Marcelo je tak opět mezi volnými hráči a začíná se mluvit o tom, že by mohl posílit Al-Nassr a stát se staronovým spoluhráčem Cristiana Ronalda. Právě s portugalským forvardem strávil v Realu Madrid 9 let. Zatímco v Barceloně na pravé straně řádila dvojice Dani Alves - Lionel Messi, v Realu Madrid to bylo Marcelo - Cristiano Ronaldo na té levé. Toto duo bylo k nezastavení. Jenže časy se mění, a to co fungovalo dříve, nemusí dnes. Al-Nassr je stále profesionální klub s velkými ambicemi a Marcelo, ačkoliv kvalitu má, už ukázal, že na profesionála si již moc nehraje.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články