Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Cristiano Ronaldo byl v Saudské Arábii zvolen hráčem měsíce

Ostatní - Cristiano Ronaldo byl v Saudské Arábii zvolen hráčem měsíce

Cristiano Ronaldo byl v Saudské Arábii zvolen hráčem měsíce © thecourier.com.au - Cristiano Ronaldo získal své první ocenění pro hráče měsíce

0

Líbilo se

28.02. - V Saudské Arábii toho zatím moc odehráno nemá, ale je již teď jisté, že větší jméno nikdy asijský fotbal neměl. Cristiano Ronaldo dal za Al-Nassr při svých prvních 5 duelech 8 gólů a 2 asistence. Do měsíce února se však počítají jen poslední 4 zápasy, ve kterých si tuto statistiku vydobyl. Naprosto po zásluze je tak poprvé zvolen hráčem měsíce v nejvyšší saudské lize.

Cristiano Ronaldo způsobil velký šok svým rozhovorem s Piersem Morganem, který byl prakticky polibkem smrti. Znamenalo to konec v Manchesteru United, který s legendárním útočníkem rozvázal smlouvu a na MS do Kataru jel jako nezaměstnaný. Možná ještě větším šokem byl právě jeho podpis v Al-Nassr, který je suverénně nejlukrativnějším v historii sportu. Pro samotný klub má ale Ronaldův podpis i mimofotbalový přesah. Cristiano Ronaldo je i ambasadorem Saudské Arábie a jakousi marketingovou tváří nejen klubu, ale celé země.

Vedle marketingu a politiky jsou ale důlžeité i jeho výkony, které se i přes těžký začátek ustálily na hodně vysokém standardu. Za měsíc únor odehrál 4 ligová utkání, dal 2 hattricky a jedno utkání rozhodl i 2 asistencemi. Dohromady to dělá 8 gólů a 2 asistence, kterými to odnesly kluby Al-Fateh, Al-Wehda, Al-Taawon a naposledy Damac. Cristiano Ronaldo tak byl po zásluze oceněn jako hráč měsíce února. Zde nebylo o čem a CR7 opravdu ukazuje, že jeho kvality jsou stále ještě výrazně nad kvalitou soutěže, ve které působí, ačkoliv ona sama je poměrně kvalitní.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články