Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Vedení Al-Nassru doufá, že CR7 tam ukončí kariéru. Šéf saudského fotbalu by chtěl přivést i Messiho

Ostatní - Vedení Al-Nassru doufá, že CR7 tam ukončí kariéru. Šéf saudského fotbalu by chtěl přivést i Messiho

Vedení Al-Nassru doufá, že CR7 tam ukončí kariéru. Šéf saudského fotbalu by chtěl přivést i Messiho © arabianbusiness.com - V Al-Nassru doufají, že klub bude jeho poslední štací

0

Líbilo se

25.01. - Již zítra bude mít Cristiano Ronaldo druhou možnost dát svou první branku za Al-Nassr a pobláznit fanoušky ještě mnohem víc. Jeho tým hraje semifinále saudského superpoháru proti silnému celku Al-Ittihad. A vedení klubu i celé soutěže doufá, že to bude pořádný začátek jeho poslední cesty před ukončením kariéry. Věří také, že se k němu přidají i další hvězdy světového formátu.

Cesta CR7 Saudskou Arábií započala zápasem mixu hvězd dvou nesmiřitelných rivalů Al-Nassru a Al-Hilalu proti PSG. Zápas skončil prohrou 4:5, Cristiano dvakrát skóroval a byl mužem zápasu. Při premiéře za Al-Nassr sice vyhrál, ale neskóroval. Každopádně ale předvedl poměrně slušný výkon, i když všichni víme, že je schopný udělat více. Zítra ho čeká semifinále superpoháru proti Al-Ittihad a v případě úspěchu je možnost, že ve finále uvidíme derby právě proti týmu Al-Hilal. Tento úspěch a první potencionální trofej má být startem Ronaldovi velké arabské kapitoly.

Rekordní kontrakt Cristiana Ronalda v Al-Nassru končí v jeho 40 letech a moc času na další kariérní dobrodružství mít nebude. I proto vedení klubu reálně doufá, že tu ukončí kariéru. Vedení klubu zároveň vyslovilo, že pokud by sám Ronaldo chtěl, prodloužení smlouvy by nebyl problém. Šéf saudského fotbalu Ibrahim Alkassim pak dodal, že by byl rád, kdyby Ronalda následoval do Saudské Arábie i Lionel Messi. Spekuluje se navíc i o tom, že po konci kontraktu s PSG by mohl do Al-Nassru dorazit legendární Sergio Ramos.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články