Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Spoluhráč Ronalda: V Al-Nassr mají hráči stejné podmínky jako Cristiano Ronaldo

Ostatní - Spoluhráč Ronalda: V Al-Nassr mají hráči stejné podmínky jako Cristiano Ronaldo

Spoluhráč Ronalda: V Al-Nassr mají hráči stejné podmínky jako Cristiano Ronaldo © skysports.com - Cristiano Ronaldo se má v Arábii jako v bavlnce

3

Líbilo se

07.02. - Internetem prolětěly fotky luxusu, ve kterém nyní v Saudské Arábii žije Cristiano Ronaldo. Všem se z toho asi protočily panenky. Všude mramor, zlato a nejmodernější a nejdražší prostředky, které mu jsou k dispozici, aby mohl trénovat a regenerovat. Speciální zacházení? Ne. Podle Ronaldova spoluhráče Jaloliddina Masharipova se jedná o standart, který v Al-Nassr dostane každý.

Cristiano Ronaldo je sportovec, který si vydělal vůbec nejvíce peněz. Jeho majetek má být v hodnotě půl miliardy dollarů a s jeho aktuálním platem, který mu přinese 200 milionů eur ročně ještě poroste. Nemá se špatně ani co se bydlení týče. Bydlí v jednom z nejluxusnějších hotelů na světě, který mu poskytnul klub Al-Nassr. Podle spoluhráče původem z Uzbekistánu Jaloliddina Masharipova je to ale běžná praxe. Hráči Al-Nassru si užívají obrovského luxusu, ať už se jedná o hvězdu s mezinárodním renomé, nebo úplně neznámého fotbalistu.

Zde bydlí Cristiano Ronaldo

CR7 bydlí konkrétně v dominantě města, kterou je Kingdom Tower. Tento nádherný kus architektury nabízí nejlevnější pokoj za 16,5 tisíce korun za jednu noc. Apartmán, který ale má pro sebe právě CR7 bude mít cenovku mnohonásobně vyšší. Začaly se tak objevovat i názory, že zacházení s Ronaldem je vzhledem k jeho ostatním spoluhráčům nefér. Jenže podle Masharipova, který v klubu hraje od roku 2021, kdy přišel z Uzbekistánu, to nefér není, protože stejné možnosti má každý hráč klubu.

Cristiano nyní bydlí v jednom z nejlepších hotelů a pravděpodobně se bude stěhovat do jedné z nejlepších vil ve městě. Stejné možnosti mají ale i ostatní hráči v týmu. Někdo preferuje zůstat v hotelu, někdo se přestěhuje do vily, nebo domů poblíž stadionu. Klub si dává záležet na tom, aby byly podmínky stejné pro všechny hráče," řekl o podmínkách hráčů Al-Nassr útočník Masharipov.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články