Zpět na » Ostatní » Cristiano dorazil do Dubaje, smlouvu s Al-Nassr podepíše před koncem roku

Cristiano dorazil do Dubaje, smlouvu s Al-Nassr podepíše před koncem roku

Cristiano dorazil do Dubaje, smlouvu s Al-Nassr podepíše před koncem roku © keepup.com.au - Cristiano Ronaldo odletěl podepsat smlouvu do Rijádu

1

Líbilo se

22.12. - Portugalská hvězda potvrdila předchozí spekulace a po několika dnech volna po konci Mistrovství světa v Kataru, které strávila v Madridu, se Cristiano Ronaldo přesunul do Dubaje, kde společně se svým týmem dojednává poslední detaily smlouvy. Kontrakt s Al Nassr, s platností do léta 2025, by měl bývalý hráč Manchesteru United podepsat ještě před koncem roku.

Oficiální potvrzení faktu, že se Cristiano Ronaldo stane novým hráčem saudskoarabského Al-Nassr, je otázkou několika hodin, maximálně dní. Potvrzují to zdroje z arabského fotbalového světa, ale i samotný hráč, který přiletěl do Dubaje, kde se sám pečlivě připravuje na další část sezóny.

Po několika dnech intenzivních jednání se v úterý sešli zástupci arabského fotbalového týmu se zástupci Cristiana Ronalda a uzavřeli dohodu, jejíž přesná čísla zatím nejsou známa, ale hráčovy celkové příjmy by neměly dosáhnout avizovaných 200 milionů eur ročně.

V každém případě bude příchod Cristiana Ronalda důležitou investicí nejen pro klub, ale pro celou saudskoarabskou propagaci, a zatímco se dolaďují podrobnosti, portugalský reprezentant bude trávit Vánoce v Rijádu.

Pouhý měsíc poté, co oznámil ukončení smlouvy s Manchesterem United, Cristiano zvažoval možnosti dalšího pokračování v klubovém fotbalu v Evropě. Fanoušci se zatajeným dechem sledovali, jak se v minulém týdnu Ronaldo účastnil tréninků Realu Madrid, ale španělský klub tuto kapitolu považoval za dávno uzavřenou.

Madrid ovšem není jediným klubem, který Cristiana Ronalda odmítl, ani další evropští giganti jako Bayern mnichov, Chelsea nebo Paris Saint-Germain se na možný přestup nedívali optimisticky. Situace proto portugalského útočníka dotlačila do slepé uličky, kde nezbývalo nic jiného, než přijmout nabídku Al-Nassru.

Na Cristiana Ronalda v klubu bude čekat jeho tradiční sedmička, kterou před sezónou opustil Jaloliddin Masharipov. Definitiva přestupu přijde během příštích dní, ale v Rijádu se již dres s hráčovým jménem vesele prodává.

Andrea Suttnerová / dailymail.co.uk, sport.es

Nejnovější články