Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Kdy odehraje Cristiano Ronaldo první zápas za Al-Nassr a kde zápas sledovat?

Ostatní - Kdy odehraje Cristiano Ronaldo první zápas za Al-Nassr a kde zápas sledovat?

Kdy odehraje Cristiano Ronaldo první zápas za Al-Nassr a kde zápas sledovat? © timeoutriyadh.com - Kdy uvidíme Cristiana Ronalda hrát v dresu Al-Nassr poprvé?

3

Líbilo se

06.01. - NEPŘEHLÉDNĚTE Cristiano Ronaldo brzy začne svou misi v saudskoarabském klubu Al-Nassr. Senzační přesun do Arábie přilákal logicky obrovskou pozornost. Pětinásobný nejlepší hráč planety byl oficiálně představen tisícům fanoušků na domácím stadionu v úterý. Podepsal rekordní smlouvu, která ve sportu nemá obdoby. Kdy ho ale uvidíme poprvé v akci a jak zápas sledovat?

Bývalá hvězda Manchesteru United nebo Realu Madrid mluví o tom, že v Al-Nassr má svou misi. Chce pomoci svému novému klubu v úspěchu a v budování nové generace mladých hráčů, kterým chce osobně předávat zkušenosti. Od začátku pak ukazuje velkou chuť hrát. Přeci jen se chce dostat znovu do formy, kterou hledá už od začátku ročníku, který je jeho suverénně nejhorším v kariéře.

Kdy se tedy můžeme těšit na CR7 na hřišti?

Na tiskové konferenci říkal, že doufá, že se v dresu Al-Nassru poprvé představí už v zápase s Al Taee. Zápas byl ale o den posunut kvůli nepříznivému počasí a hraje se právě dnes. CR7 ale na soupisce není. Portugalská ikona ještě není způsobilá k tomu, aby mohla za klub nastoupit a i kdyby byla, nemůže. Za jeho zkrat, kdy hodil s mobilem fanouška Evertonu má dvouzápasový distanc, který si s sebou do Arábie přinesl. Poprvé tak bude k dispozici 21. ledna, kdy nastoupí proti Al-Ettifaqu.

Cristiano Ronaldo

Jak zápas sledovat?

To je asi nejčastější současná otázka. Jak Cristiana Ronalda v akci sledovat? Zápasy se hrají vždy v přijatelné časy, takže smutnit nemusíte. Tento konkrétní bude mít výkop v 18:30. Žádná televize v Evropě ani USA nemá exkluzivní televizní práva na Saudskou Pro League, a tak si musíme vystačit se Saudi Sports Company - SSC. Tato televize má exkluzivní celosvětová práva na tamní soutěž. Sledovat jí můžeme přes Shabib, kde předplatné stojí měsíčně 8 eur. Pokud si vystačíte s úryvky ze zápasů, můžete je sledovat na oficiálním youtubovém kanále klubu Al-Nassr.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články