Zpět na » Ostatní » Gary Neville tvrdí, že by Cristiano Ronaldo měl pokračovat v kariéře v Evropě

Gary Neville tvrdí, že by Cristiano Ronaldo měl pokračovat v kariéře v Evropě

Gary Neville tvrdí, že by Cristiano Ronaldo měl pokračovat v kariéře v Evropě © jerseyeveningpost.com - Gary Neville

0

Líbilo se

28.11. - Bývalý anglický obránce, který celou svou kariéru odehrál v dresu Manchesteru United, a nyní je uznávaným fotbalovým expertem, se domnívá, že by portugalský reprezentant Cristiano Ronaldo po rozvázání smlouvy s United měl pokračovat v některém z top evropských klubů alespoň do konce sezóny. Po jejím konci pak může zvažovat, zda kariéru ukončí v USA nebo v nějaké exotické destinaci.

Cristiano Ronaldo má před sebou podle bývalého obránce Manchesteru United čtyři až pět měsíců na top úrovni. Naznačuje proto, že by se po nedávných problémech v anglickém klubu, které vyvrcholily rozvázáním kontraktu před Mistrovstvím světa v Kataru, měl přesunout do některého z top evropských klubů. Po ukončení sezóny 2022/23 by pak mohl zvážit, zda přijme nějakou lukrativní nabídku, například ze Spojených států nebo z Blízkého východu.

Portugalský reprezentační útočník před odjezdem na světový šampionát rozvířil vody publikováním rozhovoru s britským moderátorem Piersem Morganem, ve kterém si na mušku vzal vše a všechny, počínaje Manchesterem United a jeho vlastníky, přes trenéra Ten Haga až po bývalé spoluhráče.

Jedním z těch, kdo ve své kariéře měl čest nastupovat na hřiště společně s Cristianem Ronaldem je také Gary Neville. Právě on nyní naznačil, že by Cristiano Ronaldo od ledna měl oblékat dres evropského klubu a popřál mu hodně štěstí do nové éry jeho kariéry. „Myslím, že bude Cristiano Ronaldo hledat možnost uzavření čtyř nebo pětiměsíční smlouvy s některým klubem, kde by mohl nastupovat a být rozdílovým hráčem v elitní evropské fotbalové soutěži. Jeho prioritou bude určitě hrát Ligu mistr, zůstat na samém vrcholu a dokázat, že to, co se stalo v Manchesteru United nebylo správné.

Má před sebou čtyři nebo pět skvělých měsíců, kdy půjde a nastřílí klidně patnáct až dvacet gólů a všichni v Manchesteru si nakonec řeknou, proč jsme si ho nenechali? Věřím, že to v sobě pořád má a na konci sezóny bude přemýšlet nad tím, jak by mohl vypadat jeho poslední fotbalový projekt. Bude to v USA? Nebo na Blízkém východě? Nebo snad někde v Evropě kde ještě nehrál? Doufám, že se mu bude dařit, ať už půjde kamkoli. V Manchesteru mu to nakonec nevyšlo a bylo správné, že klub přerušil vazby. Bylo to správné pro obě strany,“ přemítal Gary Neville.

Andrea Suttnerová / dailymail.co.uk

Nejnovější články