Zpět na » Premier League » Tim Sherwood se vyjádřil k situaci okolo Ronalda: Poškodilo to jeho pověst. Messi se teď z Kataru směje

Premier League - Tim Sherwood se vyjádřil k situaci okolo Ronalda: Poškodilo to jeho pověst. Messi se teď z Kataru směje

Tim Sherwood se vyjádřil k situaci okolo Ronalda: Poškodilo to jeho pověst. Messi se teď z Kataru směje © sportskeeda.com - Komentáře Tima Sherwooda nezklamou

0

Líbilo se

15.11. - Mysleli jsme si, že před samotným mistrovstvím světa už budeme řešit pouze ty příjemnější věci, krásně se na dlouho očekávaný turnaj naladíme a vše bude v poklidu, než to celé vypukne. Jenže ne. Cristiano Ronaldo odpálil v rozhovoru bombu, která je aktuálně všude ve světě fotbalové téma číslo jedna. Nyní se k tomu vyjádřil i Tim Sherwood a ostrými názory nešětrřil.

Cristiano Ronaldo se rozhodl jít s tím, co se kolem něho děje ven. Spojil se se svým oblíbeným novinářem a přítelem Piersem Morganem a pořádně vše uvedl na pravou míru. O své pozici v klubu, Eriku Ten Hagovi, svých pocitech, fanoušcích a zkrátka o všem možném. Prakticky jeho slova znamenají oznámení, že v Manchesteru pokračovat nebude. Jeho vztah s klubem se fakticky rozpadl.

A kdyby svůj komentář nepřidali experti, bývalí hráči Red Devills a jiné velké osobnosti, nebyla by to pořádná kauza. A mezi ty, kteří vždy nějaký komentář přiloží, patří i Tim Sherwood. Legenda Blackburnu a bývalý neúspěšný manažer Tottenhamu a Aston Villy.

Nemyslím si, že by to bylo nějak průlomové. Průlomové vnímám to, že s tím vším šel zrovna teď veřejně ven. Udělal to ve velkém. Mohl jít rovnou za Oprah Winfrey. Vybral si anglickou možnost, tedy Pierse Morgana. Já jsem ale vlastně ohromen tím, že s tím šel ven. Opravdu to udělal. Jenže to pošpinilo jeho pověst.", vyjádřil se Sherwood k celé situaci.

Myslím si, že ten prcek Messi teď musí sedět v Kataru na argentinské základně a pořádně se smát. Sleduje to z povzdálí a směje se. Když se kohokoliv zeptáte, kdo je nejlepší v historii, odpoví vám buď Messi nebo Ronaldo. A tohle Messimu nahrává do karet. Já osobně se nyní přikláním k Messimu. Teď už opravdu ano. Je aktuálně úplně někde jinde. Je to škoda.", zmínil věčnou rivalitu Tim Sherwood.

David Suchý / sportbible.com

Nejnovější články