Zpět na » Premier League » Cristiano Ronaldo věnoval své poslední gólové kopačky synovi Pierse Morgana: Vánoce přišly dříve, teď ti najdeme nový klub

Cristiano Ronaldo věnoval své poslední gólové kopačky synovi Pierse Morgana: Vánoce přišly dříve, teď ti najdeme nový klub

Cristiano Ronaldo věnoval své poslední gólové kopačky synovi Pierse Morgana: Vánoce přišly dříve, teď ti najdeme nový klub © mirror.co.uk - Cristiano Ronaldo byl štědrý

2

Líbilo se

16.11. - Cristiano Ronaldo je nyní jasné téma číslo jedna, kterým se zabývá celý fotbalový svět. Spíše než pozitivně je jeho rozhovor s Piersem Morganem brán negativně, až arogantně z jeho strany. Každý na to můžeme mít svůj názor, ale jisté je, že čisté nikdy nic nebylo z ani jedné strany. Alespoň nějak situaci odlehčil Morganův syn, kterému Ronaldo věnoval kopačky, ve kterých dal svůj zřejmě poslední gól za Red Devills.

S Piersem Morganem CR7 párkárt spolupracoval. Společně si tito dva muži k sobě našli cestu a stali se z nich přátelé a prakticky všechny své větší rozhovory dával Ronaldo právě Morganovi. Dosud nejznámější rozhovor s Morganem v roce 2019 ukázal Ronalda v úplně jiné pozici. Fotbalový bůh během 40 minut brečel, vtipkoval a ukázal, že není jen strojem na góly, ale zároveň i člověkem.

Jenže jeho nejnovější rozhovor už tolik pozitivních emocí nepřinesl. Ronaldo ukázal svou lidskost z jiné strany. Zkrátka už vypěnil a všechno z něj muselo jít ven. Jenže pokud jste stále součástí nějakého klubu, není vhodné začít říkat o nerespektování trenéra, začít mluvit o zradě klubu a tak dále. Z jedné strany ale zase musíme portugalskou ikonu chápat. V téhle pozici nikdy nebyl a zřejmě neví, jak s ní správně zacházet. To už ale nechám na vašem názoru.

Alespoň nějakou pozitivní věc přinesl syn Pierse Morgana Spencer, který se na sociálních sítích pochlubil s darem, jenž od Cristiana Ronalda dostal. Jeden z nejlepších fotbalistů historie mu věnoval kopačky, ve kterých dal svůj dosud poslední a dost možná finální gól za Manchester United proti Tirasspolu. „Dal jsem s nima pár gólů. Ne moc, ale pár ano.", řekl Ronaldo.

Vánoce přišly o něco dříve. Děkuji ti Cristiano za kopačky, ve kterých jsi dal poslední gól za Manchester United. Teď ti najdeme nový klub!", napsal na svůj Instagram Spencer Morgan.

David Suchý / sportbible.com

Nejnovější články