Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Griezmannova sága možná najde řešení, Barca neztrácí víru v návrat Messiho

Přestupové spekulace: Griezmannova sága možná najde řešení, Barca neztrácí víru v návrat Messiho

Přestupové spekulace: Griezmannova sága možná najde řešení, Barca neztrácí víru v návrat Messiho © talkSPORT - Někdejší hvězda LaLigy jistě doufá v rychlé řešení nezvyklého problému

1

Líbilo se

10.10. - BULVÁRNÍK Před nadcházejícím mistrovstvím světa se rozjel nabitý kolotoč klubového fotbalu, který je pochopitelně náročný pro všechny týmy. Nejen z tohoto důvodu lze očekávat, že jsou před námi nabitá přestupní období, které už snad nijak nepocítí vliv koronavirové pandemie. Pojďme se podívat na souhrn transferových novinek, které nás během minulého týdne zaujaly.

Skončí Griezmannovo nařízené vysedávání na lavičce?

Atlético Madrid se chtělo za každou cenu vyhnout podmíněné opci na trvalý přestup Antoina Griezmanna. Trenér Diego Simeone dokonce dostal nařízení nestavět francouzského forvarda, aby klauzule omezená počtem minut na hřišti nevešla v platnost. Xavi, kouč Barcelony, ze které Griezmann hostuje, však naznačil, že se oba kluby dohodly na urovnání v hodnotě 20 milionů euro za přestup. (Zdroj: 90min)

Messi nemá na Camp Nou dveře zavřené

Hvězdný Argentinec Leo Messi v Paříži více či méně strádá a nejen proto se začaly množit spekulace o tom, že by se mohl vrátit do svého milovaného Katalánska. „Pokud jej realizační tým bude chtít, dáme se do práce. Víme, že zázraky se dějí. Leo zde bude vždy vítán,” vyslovil se viceprezident Barcelony Eduard Romeu. (Zdroj: Diario Sport)

Oblékne ještě někdy LM10 barcelonský dres?

Real Madrid věří, že v boji o Bellinghama přeskočí konkurenci

Jude Bellingham se díky svým výkonům v dresu Borussie Dortmund zařadil mezi nejžádanější zboží na evropském trhu. Potvrdit to jednoznačně může Real Madrid, který už si na nastávající hvězdu Albionu údajně chystá 87 miliónů liber. Nicméně Los Blancos nejsou jediní, podobné částky již shromažďují také Chelsea, Liverpool a oba kluby z Manchesteru. (Zdroj: The Sun)

Objeví se Lavia obratem zpátky v City?

Teprve osmnáctiletý Roméo Lavia v uplynulém přestupním období posílil řady Southamptonu z Manchesteru City za cenu výrazně podhodnocenou vůči jeho výkonnosti. Ve svých prvních pěti startech v Premier League už defenzivní záložník stihnul vstřelit také premiérový gól a na Ostrovech se již ozývají hlasy, že by měli Citizens aktivovat klauzuli na zpětný odkup za 50 miliónů liber. (Zdroj: Football Insider)

Vojtech Olšr / fotbalportal.cz, 90min.com, sport.es, thesun.co.uk, footballinsider247.com

Nejnovější články