Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Galatasaray chystá gigantickou nabídku za Ronalda, Rice je nadále prioritou Chelsea

Přestupové spekulace: Galatasaray chystá gigantickou nabídku za Ronalda, Rice je nadále prioritou Chelsea

Přestupové spekulace: Galatasaray chystá gigantickou nabídku za Ronalda, Rice je nadále prioritou Chelsea © Football Espana - Ronaldo do Galatasaraye, možná realita, nebo pouhý drb?

2

Líbilo se

06.10. - BULVÁRNÍK Boje na evropských fotbalových trávnících již jsou v plném proudu, nicméně to neznamená, že by jakkoliv utichly ty zákulisní. Veškeré kluby se totiž s přihlédnutím ke své stávající výkonnosti pomalu připravují na nadcházející přestupní termíny. My si společně pojďme shrnout ty nejzásadnější zákulisní novinky z uplynulých dní.

Leden možná přinese další ságu kolem CR7

Že Cristiano Ronaldo není v Manchesteru United spokojený, je očividné. Situaci rozhodně příliš nepomáhá ani trenér ten Hag, který asi nejslavnější jméno svého týmu málokdy vůbec staví do základní sestavy. V lednovém transferovém okně se však možná vzmůže k velký věcem turecký Galatasaray, jenž si dle spekulací půjde pro Portugalce se všemi financemi, které má k dispozici. (Zdroj: The Sun)

Záložní řadu Blues by mohl vyztužit vlastní odchovanec

Declan Rice je v hledáčku Chelsea, která jej před lety sama odkojila ve své akademii, už delší dobu. Středopolař West Hamu United a anglické reprezentace dle mnohých přečnívá úroveň svého mužstva a měl by se posunout ještě o stupínek výše. Nový trenér celku ze Stamford Bridge Graham Potter rozhodně není proti a angažování Rice by jedině ocenil. (Zdroj: 90min)

Chelsea znovu doráží na West Ham ohledně Rice

Vysvobodí Newcastle Maddisona z trápícího se Leicesteru?

James Maddison v pondělí zazářil dvěma góly a asistenci proti Nottinghamu Forest a je to právě on, kdo ještě drží trápící se Lišky nad vodou. To by však nemuselo dlouho platit. O kreativního záložníka se zajímají movití vlastníci Newcastlu a po neúspěšných nabídkách během tohoto a minulého léta se hodlají na Maddisona znovu obrátit. (Zdroj: ChronicleLive)

O Leãovy nápadníky není nouze, horší to bude s požadovanou částkou

Skvělými výkony přitáhnul Rafael Leão pozornost celého fotbalového světa, AC Milán se jej ale pochopitelně nemá v plánu vzdát jen tak. Nejpokročilejší jednání s Rossoneri údajně vede Chelsea, nicméně klub sídlící na San Siru nastavil laťku dost vysoko. Žádnou nabídku pod 87 miliónů liber nebude vůbec zvažovat. (Zdroj: Corriere della Sera)

Vojtech Olšr / fotbalportal.cz, 90min.com, chroniclelive.uk, thesun.co.uk, corriere.it

Nejnovější články