Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Hvězda Brightonu by následovala Pottera do Chelsea, Leão se Blues rovněž neštítí

Přestupové spekulace: Hvězda Brightonu by následovala Pottera do Chelsea, Leão se Blues rovněž neštítí

Přestupové spekulace: Hvězda Brightonu by následovala Pottera do Chelsea, Leão se Blues rovněž neštítí © British Bulletin - V případě adekvátní nabídky AC Milán nehodlá prodej Leãa odkládat

1

Líbilo se

26.09. - BULVÁRNÍK Letní přestupové okno je sice již několik týdnů za námi, spekulacemi se to však pochopitelně ve světových médiích hemží i nadále. Fotbalové kluby po celém světě již spřádají plány pro nadcházející okna, tedy pro jak pro to nejbližší v zimě, tak to následující letní. Pojďme se společně podívat na krátký souhrn těch nejžhavějších novinek uplynulých dní.

Trossard by se klidně vydal za trenérem na Stamford Bridge

K nadějnému startu Brightonu do letošní sezóny přispěl již tradičně důležitý Leandro Trossard dvěma brankami a dvěma asistencemi. Na Ostrovech se nicméně mluví o tom, že by belgický křídelník mohl přestoupit za svým ještě nedávným trenérem Grahamem Potterem do Chelsea. Na reprezentačním srazu přitom v rozhovoru připustil, že by takovouto možností rozhodně nepohrdnul. (Zdroj: Het Nieuwsblad)

Trossard vyhlíží posun na vyšší úroveň

Portugalský snajpr z AC Milán není neprodejný

Není divu, že kolem Rafaela Leãa sonduje nejeden gigant evropské kopané. Portugalský supertalent zdárně supluje zraněného Zlatana Ibrahimoviće a střílí nebo chystá jeden gól za druhým. Paolo Maldini z vedení Rossoneri sice ujistil fanoušky, že Leão na odchod netlačí, nicméně připustil, že se nejedná o neprodejného hráče. Především Chelsea si už údajně na 23letého forvarda brousí zuby a sám fotbalista možná už po sezóně hodlá vyjít vstříc. (Zdroj: La Gazzetta dello Sport)

Nekončící příběh Aouara a Arsenalu možná bude mít pokračování

Rozhodně to není poprvé, co se nesou zvěsti o jednání mezi Gunners a středopolařem Lyonu Housseme Aouarem. Arsenal i kvůli malé konkurenci ve středu zálohy hledá na tento post posilu dlouhodobě, to je známá věc, ale jestli se mu podaří přivést zrovna Aouara, zůstává otázkou. Podle dostupných zpráv hraje velkou roli v hráčově rozhodování, zda si Kanonýři v příštím ročníku konečně zase zahrají Ligu mistrů. (Zdroj: Fichajes)

Vojtech Olšr / fotbalportal.cz, nieuwsblad.be, gazzetta.it, fichajes.net

Nejnovější články