Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Milán chce novou smlouvou ochránit Leãa před Chelsea, ta řeší budoucnost záložníků

Přestupové spekulace: Milán chce novou smlouvou ochránit Leãa před Chelsea, ta řeší budoucnost záložníků

Přestupové spekulace: Milán chce novou smlouvou ochránit Leãa před Chelsea, ta řeší budoucnost záložníků © Football.London - Rafaela Leãa čeká klíčové rozhodnutí o směřování své kariéry

2

Líbilo se

20.10. - BULVÁRNÍK Velkou roli v dění na přestupovém trhu tradičně hrají hlavní mezinárodní turnaje. Jeden takový, mistrovství světa, se letos nicméně netradičně koná až v listopadovém a prosincovém termínu. Dopad blížícího se fotbalového svátku na dění v branži lze dopředu odhadovat stěží, už teď se však můžeme zaměřit alespoň na ty nejaktuálnější drby ze zákulisí možných transferů.

AC musí odhánět Chelsea, ta nadále krouží kolem hvězdného Portugalce

Rossoneri se jednoznačně vyplatila sázka na talent Rafaela Leãa. 23letý útočník na Apeninském poloostrově vzkvétá, čehož si pochopitelně nemohli nevšimnout londýnští Blues. Již delší dobu mapovaný zájem celku ze Stamford Bridge hodlá milánský velkoklub zažehnat nabídkou nové smlouvy. Ta stávající běží Leãovi jen do roku 2024. (Zdroj: 90min)

Budoucnost Jorginha a Kantého zůstává nejasná

Chelsea přitom sama řeší budoucnost dvou svých středových záložníků. N’Golo Kanté s Jorginhem v minulých letech patřili k oporám Chelsea, oba však už oslavili 30. narozeniny a jejich smlouvy zároveň vkročily do závěrečných sezón. Kantého navíc již delší dobu sužuje svalové zranění. Obměněné vedení klubu tak řeší, zda tomuto duu předloží nové kontrakty. (Zdroj: SportsEye)

Leží i vzdálenější budoucnost Kantého s Jorginhem v Chelsea?

Zaha vyhlíží angažmá v Liverpoolu

Krom několika málo bezúspěšných sezón s Manchesterem United zatím Wilfired Zaha působil mimo absolutní smetánku ostrovní kopané, přesto patří k tvářím Premier League. Ve 29 letech se dost možná blíží poslední možnosti posunout se o úroveň výše a sám to zřejmě ví. Po konci smlouvy s Crystal Palace, což se odehraje 30. června 2023, by se údajně rád upsal Liverpoolu. (Zdroj: Calciomercato)

Ten Hagovi učaroval stoper Interu

Defenzíva letos nepatří k přednostem Manchesteru United, nizozemský kouč Erik ten Hag to však hodlá krok po kroku změnit. Jeho velkým oblíbencem je zadák Alessandro Bastoni, který vyrostl v jednu z opor Internazionale. Kroužit kolem něj začaly krom United také jiné celky, mluví se například o konkurenčních Citizens nebo Realu Madrid. Jaké bude ale skutečné rozuzlení lze zatím těžko soudit. (Zdroj: Fichajes)

Vojtech Olšr / fotbalportal.cz, 90min.com, sportseye.live, calciomercato.com, fichajes.net

Nejnovější články