Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: O Dalota je zájem ve Španělsku a Itálii, United naopak vyhlíží náhradu za CR7

Přestupové spekulace: O Dalota je zájem ve Španělsku a Itálii, United naopak vyhlíží náhradu za CR7

Přestupové spekulace: O Dalota je zájem ve Španělsku a Itálii, United naopak vyhlíží náhradu za CR7 © Planet Football - Dalot dost možná bude mít dobrou příležitost opustit United

1

Líbilo se

27.10. - BULVÁRNÍK Start fotbalového šampionátu se nám nezadržitelně blíží. V médiích už se propírají zdravotní trable všech potenciálních účastníků a kluby se snaží v této kritické fázi sezóny dostat do co nejlepší pozice před blížící se netradiční pauzou. Zdaleka však nespí ani přestupový trh. Pojďme se tedy společně podívat na přestupy, které se diskutují už v této době, kdy je stále ještě do nejbližšího přestupního okna dostatek času.

Diogo Dalot by se nemusel v dresu Rudých ďáblů zdržet dlouho

Ačkoliv v letošní sezóně patří mezi nemnoho pozitiv na Old Trafford, smlouvu má v Manchesteru Diogo Dalot jen do konce právě probíhající sezóny. Jeho další kroky nám však možná již poodhalují zákulisní spekulace. Portugalský reprezentant je údajně v hledáčku Juventusu a Realu Madrid, tedy dvou dalších těžkých vah starého kontinentu. (Zdroj: Tuttomercato)

Ronaldovi už zřejmě odzvonilo, náhrady jsou v jednání

Erik ten Hag, lodivod Red Devils, ovšem má plnou hlavu starostí s jiným Portugalcem ve svém kádru. S Cristianem Ronaldem už se zřejmě bude horko těžko usmiřovat, vedení mu však je ochotno přivést náhradu. Jedničkou na ten Hagově seznamu by měl být João Félix z Atlética Madrid, anglická média ale skloňují třeba také jméno českého šutéra Patrika Schicka. (Zdroj: Daily Mirror)

Své druhé angažmá v Manchesteru United si bezesporu představoval Cristiano Ronaldo jinak

Arsenal má oči v Brazílii

Teprve 21letá opora Palmeiras by mohla brzy okusit Premier League. Aspoň tomu nasvědčují zprávy z Britských ostrovů, kde se nesou zvěsti o tom, že londýnští Gunners sledují Danila, možnou další nastávající hvězdu brazilské kopané. V létě byla snaha manažera Mikela Artety talent získat marná, na zimu už si ale na Emirates Stadium chystají nabídku o hodnotě 26 miliónů liber. (Zdroj: The Sun)

Chelsea musí řešit Jamesovo zranění, hodlá kontaktovat Inter

O tom, že se Blues ochomýtají kolem Denzela Dumfriese, se píše již delší dobu, tento zájem by však brzy mohl být zhmotněn. Potřebu Chelsea podepsat nového pravého beka by jednoznačně mohlo uspíšit zranění Reece Jamese, stálice na tomto postu, která však podle všeho vynechá nadcházejících osm týdnů se zraněním kolene. Dumfries nicméně působí na San Siru teprve něco málo přes rok a těžko říci, jak je pravděpodobné, že by se tlačil do dalšího přestupu. (Zdroj: 90min)

Vojtech Olšr / fotbalportal.cz, tuttomercatoweb.com, mirror.co.uk, thesun.co.uk, 90min.com

Nejnovější články