Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Atlético se vyhýbá koupi Griezmanna, Gvardiol nadále v hledáčku Chelsea

Ostatní - Přestupové spekulace: Atlético se vyhýbá koupi Griezmanna, Gvardiol nadále v hledáčku Chelsea

Přestupové spekulace: Atlético se vyhýbá koupi Griezmanna, Gvardiol nadále v hledáčku Chelsea © 90min - Kvůli neobratné domluvě Barcelony s Atlétikem je Griezmann v patové situaci

1

Líbilo se

12.09. - BULVÁRNÍK Období vymezené letním přestupům už je sice de facto všude v Evropě za námi, to však neznamená, že by se na trhu s hráči nic nedělo. Ve skutečnosti je tomu přesně naopak. Kluby už se nyní ohlížejí po potenciálních posilách pro zimní okno a chystají svůj byznys měsíce dopředu. Pojďme se teď společně podívat na ty nejzajímavější zákulisní zprávy, které během uplynulého týdne vynesla na veřejnost zahraniční média.

Barcelona se chystá žalovat Atlético kvůli počínání s Griezmannem

Klauzule v přestupových dohodách dokáží být pořádně komplikovanou záležitostí, což se nyní potvrzuje na španělské scéně. Trenér Atlética Madrid Diego Simeone má od vedení nařízeno, že Antoine Griezmann nesmí hrát více než 30 minut za zápas, aby jej klub nemusel po konci hostování z Barcelony vykoupit za 40 miliónů euro. Katalánci se chystají vystoupit proti tomuto vypočítavému jednání jednoho z úhlavních rivalů. (Zdroj: 90min)

Potter se znovu pokusí získat Gvardiola

Chelsea se v létě marně pokoušela zlákat do svých řad zadáka Joška Gvardiola, který se nakonec nikam nestěhoval a podepsal nový kontrakt s Lipskem. Ani tím se ovšem nechce nechat odradit nový trenér Blues Graham Potter. Chorvatského stopera prý identifikoval jako svou první vysněnou posilu v zimním termínu. (Zdroj: Express)

Kolem Gvardiola nepřestávají sondovat skauti ze Stamford Bridge

Krajní bek Benfiky má zájemce z Ostrovů

Dostane možná poslední sezóna v Lisabonu čeká Alexe Grimalda. Rodákovi z Valencie po konci tohoto ročníku vyprší smlouva s Benfikou a už nyní se řadí potenciální zaměstnavatelé 26letého levého obránce. Opora tradičního portugalského klubu by přitom mohla být k mání už v lednu za částku okolo 10 miliónů euro, na což slyší především Newcastle a Arsenal. (Zdroj: BBC)

Legenda Arsenalu radí, aby klub koupil Mac Allistera

Emmanuel Petit patří mezi ikony slavných týmů Gunners z konce 20. století a v severním Londýně se zřejmě nepřestal angažovat. Současného technického ředitele Edua údajně urguje, aby se soustředil na Alexise Mac Allistera, ofenzivního záložníka Brightonu. Argentinský reprezentant vstoupil do této sezóny čtyřmi ligovými góly v šesti zápasech a navíc mu v červnu 2023 končí smlouva. (Zdroj: The Mirror)

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, 90min.com, express.co.uk, bbc.com, mirror.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články