Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Di Maria se rozhodl: Počká si na nabídku Barcelony

Ostatní - Di Maria se rozhodl: Počká si na nabídku Barcelony

Di Maria se rozhodl: Počká si na nabídku Barcelony © yrtnews.com - Přestoupí Di Maria do Barcelony?

1

Líbilo se

23.06. - Argentinský reprezentant po dlouhých týdnech rozhodování dal na vědomí, že nabízenou jednoletou smlouvu ze strany Juventusu nepřijme a bude čekat, zda mu kontrakt nabídce Barcelona. Záložní plán pak počítá s možností návratu do Argentiny, kam ho láká Carlos Tevez na lavičce Rosaria.

Di Maria po dlouhých námluvách nechal stát Starou dámu takřka před oltářem a z již téměř jistého svazku vycouval na poslední chvíli. Juventus argentinského hráče několikrát upozorňoval, že požaduje brzké rozhodnutí a když nepřicházela odpověď, pochopilo vedení bianconeri, že Di Maria hraje o čas a čeká na nabídku Barcelony.

Ve čtvrtek večer tedy Juventus oznámil, že z boje o angažmá argentinského hráče odstupuje. Přesto, že se zdálo, že už je ruka v rukávě, Di Maria vždy preferoval případný přechod do španělské ligy. Konkrétní nabídku od Barcelony sice nemá, jen příslib, že splní jeho platové požadavky, stejně jako roční smlouvu.

Právě délka smlouvy byla bodem velkého tření v jednáních mezi Di Mariou a Juventusem. Turínský klub potřeboval hráče podepsat na minimálně dva roky, aby mohl využít daňových úlev, ale argentinský hráč o takové možnosti nechtěl ani slyšet. Jeho přáním byl poslední rok v Evropě a pak návrat do vlasti, kde by zakončil profesionální kariéru. Poslední nabídka bianconeri tedy byla na bázi roční smlouvy s platem ve výši 7 milinů eur.

Ani luxusní plat čtyřiatřicetiletého hráče nepřesvědčil. Di Maria bude čekat na zavolání Barcelony a pokud by snad nepřišlo, v záloze je plán B. Do Argentiny láká hráče Carlos Tevez, který je čerstvě novým trenérem Rosaria Central a výraznou posilu do týmu by přivítal.

Andrea Suttnerová / gazzetta.it, sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články