Zpět na » Primera Division » Barça a United se blíží dohodě o přestupu de Jonga

Primera Division - Barça a United se blíží dohodě o přestupu de Jonga

Barça a United se blíží dohodě o přestupu de Jonga © dernieres-nouvelles.com - Barcelona a United se blíží dohodě ohledně přestupu de Jonga

1

Líbilo se

25.06. - Jednání mezi klubem z Premier League a La Ligy se pohnula mílovými kroky a nyní se zdá, že by se přestup nizozemského záložníka opravdu mohl uskutečnit. Konečná částka za přestup hráče by se mohla pohybovat okolo 80 milionů eur, kluby ale musí předně přesvědčit smaotného de Jonga.

Frenkie de Jong se začíná přibližovat k angažmá v Manchesteru United. Zdroje blízké aktérům jednání potvrzují, že se pozice obou klubů v posledních hodinách velmi přiblížily a začíná se rýsovat přestup nizozemského hráče do Premier League.

Existuje spousta náznaků, které potvrzují, že by měla být dohoda dotažena do konce a přestup ve výši 80 milionů eur mohl být uskutečněn. Také v Manchesteru hýří optimismem a předpokládají, že se podaří vše vyřešit do konce měsíce. Frenkie de Jong pochopitelně musí s celou operací souhlasit a dohodnout si v Manchesteru podmínky, ale zdá se pravděpodobé, že si s přestupem platově polepší.

Manchester United se na Barcelonu s žádostí o přestup holandského záložníka obrátil poté, co byl novým trenérem klubu jmenován Erik Ten Hag. První jméno, které nizozemský trenér klubu předložil, bylo právě Frenkieho de Jonga. United po odchodu Paula Pogby uvolnili místo v záložní řadě a nyní vyvíjí veškeré úsilí na to, aby dosáhli dohody s Barcelonou.

Katalánský klub byl na dosavadních jednáních vždy velmi vstřícný a otevřený, zároveň ale dal najevo, že de Jong odejde pouze za vysokou cenu. Na sportovní rovině totiž holandský záložník ještě neukázal celý svůj potenciál a budoucí majitel i Barcelona tuší, že může stále rozvíjet svůj talent.

United začali jednat na velmi nízkých částkách, přesvědčeni o tom, že Barcelona potřebuje prodat některého z klíčových hráčů, ale postupem času musel anglický klub navýšit své nabídky. Erik Ten Hag nakonec v tomto týdnu důrazně požádal vedení Manchesteru, aby dospělo k dohodě nejpozději do konce měsíce. Trenér by totiž s hráčem rád počítal před zahájením letní přípravy. Manchester United paralelně rozjel jednání s hráčovým agentem a vyjednává pětiletou smlouvu. Operace de Jong se dostává do své finální fáze, letní přestupy se začínají rozjíždět.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Andrea Suttnerová / sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

sa cudujem ze mu este nevolal van de beek ze ci je pri zmysloch ze si tam chce ist posrat karieru Smajlík 3 Smajlík 3

martyy_98
Wazz - 26.06. Odpovědět

vtipe vylez

Wazz

Zatím jedinej hráč,který by měl do United přestoupit a ještě dělá drahoty - mám, nemám .... Ať jde celé vedení do hajzlu - upnou se na jednoho hráče a tomu se moc nechce ! Tak tomu říkám přestupová politika !!! Smajlík 14 Smajlík 14 Smajlík 14

pavelprvni
Nejnovější články