Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Kylian Mbappé zvažoval reprezentační konec

Ostatní - Kylian Mbappé zvažoval reprezentační konec

Kylian Mbappé zvažoval reprezentační konec © generationsnouvelles.com - Mbappe zvažoval konec v reprezentačním dresu

1

Líbilo se

19.06. - Prezident francouzské fotbalové federeace, Noel Le Graet, uvedl, že hvězda reprezentačního útoku byla jen krůček od ukončení své kariéry v národním týmu. K momentálnímu rozhodnutí mělo přispět vyřazení Francie na Euru 2020 a kritika, která se snesla na jeho hlavu.

Přestože Kylian Mbappé v roce 2018 vyhrál Mistrovství světa, o čtyři roky později prožívá s národním týmem období vzestupů a pádů. Vyřazení na Euru 2020 po penaltách se Švýcarskem a problém s vlastnictvím práv u federace přiměly hráče PSG, aby v určitém okamžiku velmi reálně uvažoval nad svým koncem u reprezentačního týmu.

V nedávném rozhovoru to potvrdil Noel Le Graet, předseda francouzské fotbalové federace. „Mluvil jsem s ním po Mistrovství Evropy. Kylian měl pocit, že se ho federace po neproměněné penaltě a kritice na internetu dostatečně nezastala. Sešli jsme se asi na pět minut v mé kanceláři. Mbappé byl velmi naštvaný a už nechtěl Francii reprezentovat, což jsem mu pochopitelně vymlouval. Víte jaký je, je to rozený vítěz a byl velmi frustrovaný, stejně jako my všichni. Je to skvělý člověk, mnohem lepší, než si vůbec myslíte,“ řekl Le Graet.

Jeho slova ostatně potvrdil i samotný hráč, který zvažoval po neúspěšném evropském šampionátu pauzu. „Francouzský národní tým mi byl vždy nade vše a vždy mu budu dávat přednost,“ připomněl v rozhovoru pro L´Equipe. „Nikdy jsem si nevydělal ani euro za to, že hraji za Francii a vždy budu reprezentovat zcela zdarma. Především jsem ale nikdy nechtěl být problémem. Cítil jsem, že se mnou údajně začínají být problémy a lidé mě považují za problém. Nejdůležiitější je francouzský národní tým a pokud bude beze mě šťastnější, tak to tak bude," dodal Kylian Mbappé

Andrea Suttnerová / as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

špatná doba. někdo ho poprávu pokárá a už se cítí dotčený

ovmartin23

Chová se jak malej fracek… co nesnese kritiku … ještě má co vyhrávat a určitě vyhraje … ale měl odejít z PSG.. šejci si tam dělají co chtějí a jemu jako hráči to nikdy nepomůže … fotbalista absolutně geniální .. o tom není pochyb … ale jinak je to za mě fracek..

CFCvirinho
Emilio7 - 19.06. Odpovědět

Nemůže šéfovat týmu a už by končil, to je blbecek fakt

Emilio7

A co ty o tom víš..ty si tam u toho byl, aby si přesně věděl jaké má privilegia v týmu nebo jestli to je vůbec pravda? A můžu ti garantovat, že to stoprocentně není tak, že by Mbappe tomu týmu šéfoval ve stylu nějakého sportovního ředitele, šéftrenéra nebo já nevím v jakém...to by skutečně neudělali ani blázni v PSG, pravděpodobně má jen nějaké větší slovo než ostatní hráči, jako to měl třeba Messi v Barceloně

Tomguncz1
Nejnovější články