Zpět na » Serie A » Allegri odmítl trénovat PSG

Serie A - Allegri odmítl trénovat PSG

Allegri odmítl trénovat PSG © corrieredellosport.it - Kdo se bude radovat ve finále italského poháru?

0

Líbilo se

15.06. - Když se v úterním tisku objevila fotografie Allegriho s Luisem Camposem, kteří se setkali v Monte Carlu, zavládlo v Turíně zděšení. Všichni napjatě očekávali, zda nedojde na výměnu na trenérském postu a Juve nebude dva týdny před zahájením letní přípravy bez kormidelníka.

Vztah mezi trenérem Allegrim a vedením Juventusu je velmi pevný, jak také obě strany rády zdůrazňují. Vychází to také z dlouhodobé smlouvy, která vyprší až v roce 2025 a z téměř volné ruky, kterou Allegri má. V současné chvíli má turínský klub plné ruce práce s podniknutím mezikroků nutných k vybudování nového vítězného cyklu. Budou se ale o něj pokoušet po sezóně plné zklamání.

I při započítání Pogbova návratu do Juventusu je nový projekt klubu stále jen velkolepou myšlenkou na papíře, daleko od reality. Nelze tedy popřít, že společný snímek Allegriho a Campose z počátku týdne rozpoutal emoce fanoušků a vyvolal vzpomínky na neformální setkání Allegriho s Agnellim, kdy byla spoluráce mezi trenérem a klubem prohloubena. I přes tlak ze strany PSG se tak nezdá, že by se Allegri chystal do Paříže. Po Realu Madrid tak dostává vale od trenéra Juventusu další evropský velkoklub.

Allegriho prioritou zůstává Juventus, v klubu to ale není zdaleka růžové. Trenér zcela jasně vyjádřil své představy o novém týmu. Bez Dybaly a Chielliniho je naprostou prioritou nalezení zkušených hráčů, kteří mohou pozvednout hru týmu okamžitě a ve všech soutěžích. Zkrátka kromě Pogby musí nutně do Juventusu zamířit i další zkušení hráči. Nadále probíhají jednání s Di Mariou, přestože jeho jméno si výslovně nevyžádal Allegri.

Naopak Alvaro Morata, který se vrací do Atletica, je naprostou prioritou trenéra Juventusu. V jednání má ale svázané ruce. Španělský klub nejdříve bude hledat zájemce o odkoupení reprezentačního útočníka a až následně případně přistoupí k jednání o hostování, jež se jeví jako jediná možnost jeho návratu zpět do Juventusu.

Budeme si muset vyjasnit spoustu věcí, abychom se správně rozhodli,“ řekl na konci sezóny trenér Allegri. Ví, že v týmu bude muset provést spoustu změn a od vedení dostal požadavek, aby do sestavy zařadil alespoň pět hráčů do 23 let. Vize lavičky a vedení je tedy totožná. Zařazení mladíků do sestavy vedené zkušenými hráči.

Andrea Suttnerová / gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články