Zpět na » Serie A » Škriniar přijal nabídku PSG: Dohodnou se kluby na přestupu?

Škriniar přijal nabídku PSG: Dohodnou se kluby na přestupu?

Škriniar přijal nabídku PSG: Dohodnou se kluby na přestupu? © thesun.co.uk - Milan Škriniar

0

Líbilo se

24.06. - Slovenský obránce po počátečním váhání přijal nabídku pařížského klubu a souhlasí s přestupem. Nyní tak záleží na tom, zda se mezi sebou dohodnou také oba kluby. Očekává se, že v brzké době PSG pošle do Milán novou nabídku na přestup převyšující 60 milionů eur.

Miilan Škriniar, jak už samo jméno napovídá, je přirozenou součástí Interu Milán a jeho velkým fanouškem. Právě proto stejně jako oni přemýšlí na první zájem ze strany PSG odpověděl velmi zamítavě. Nelíbilo se mu, že jen přestup plánován bez jeho vědomí a bez ohledu na to, co si sám přeje. Jak dny plynuly počáteční vztek se rozplynul a slovenský obránce s chladnou hlavou mohl začít přemýšlet o lukrativní nabídce na přestup.

Dopomohla k ní jak potřeba Interu Milán vydělat na přestupovém trhu finance, tak dobré platové podmínky nabízené pařížským klubem. Velmi rychle se tak počáteční ne změnilo na nadšené ano. Milan Škriniar souhlasí s přestupem, přestože to znamená, že by měl po pěti letech opustit svůj milovaný Inter. Poslední překážka padla a nyní záleží jen a pouze na obou klubech, zda dají přestupu zelenou.

Předtím, než na nabídku PSG Škriniar kývl, se dobře na svého případného budoucího zaměstnavatele informoval. A pro informace nemusel jít daleko. Stačil jeden telefonát s Achrafem Hakimim, marockým záložnkem, který se na stejnou cestu vydal před rokem. Hráč PSG Škriniarovi potvrdil, že se klub plánuje dát dohromady ještě vyrovnanější tým počínaje výrazným posílením obranných řad. A že to myslí PSG doopravdy dosvědčuje jednání s Interem Miilán a nabídka ve výši 60 milionů eur pro klub a 7,7 milionů eur ročně Škriniarovi.

Andrea Suttnerová / gazzetta.it

Nejnovější články