Zpět na » Serie A » Italský trh se roztáčí, Inter Milán nabízí West Hamu 25 milionů za Scamaccu

Italský trh se roztáčí, Inter Milán nabízí West Hamu 25 milionů za Scamaccu

Italský trh se roztáčí, Inter Milán nabízí West Hamu 25 milionů za Scamaccu © iconsport.photo - ITalský útočník, Gianluca Scamacca, v dresu West Hamu

0

Líbilo se

01.08. - Loni v létě byl bývalý útočník West Hamu, Gianluca Scamacca, velmi horkým zbožím a usilovalo o něj několik předních klubů. Mladý reprezentační hráč dal nakonec přednost zkušenosti v anglické Premier League, která začala velmi slibně ale postupně vyprchala do podprůměrného zápisu tří branek a šestnácti odehraných utkání. Restart v italské Serii A by se čtyřiadvacetiletému útočníkovi hodil.

Gianluca Scamacca, útočník West Hamu, který před rokem opustil italskou Serii A, a má všechny potřebné parametry, aby se stal novou hvězdou Inter Milán. Klub proto do Londýna odeslal oficiální nabídku k přestupu za 25 milionů eur a doufá, že se mu podaří přetlačit AS Řím, jenž se v této chvíli soustředí spíše na Alvara Moratu.

Giallorossi West Hamu nabídli „pouze“ hostování s povinnou opcí. Inter Milán je proto pro anglický klub lepší variantou. Nerazzurri mají souhlas italského útočníka s návratem do Serie A, bude ale potřeba ještě přesvědčit kladiváře, kteří chtějí na obchodu co nejméně tratit poté, co loni v létě Sassuolu vyplatili 42 milionů eur.

Gianluca Scamacca by se v Interu Milán potkal s ofenzivním Davide Frattesim, se kterým má společnou minulost v dresu Lazia i Sassuola, navíc se pravidelně potkávali v mládežnických reprezentacích. Volba byla učiněna, míč je na straně West Hamu, který podle ostrovního tisku první nabídku odmítl. Inter je ochoten dál jednat, přestupovou částku ale již příliš navyšovat nebude.

Andrea Suttnerová / corrieredellosport.it, talksport.com

Nejnovější články