Zpět na » Premier League » Tomáš Souček s kapitánskou páskou skóroval v přípravě proti Rennes

Tomáš Souček s kapitánskou páskou skóroval v přípravě proti Rennes

Tomáš Souček s kapitánskou páskou skóroval v přípravě proti Rennes © iconsport.photo, fotbalportal.cz - Tomáš Souček

0

Líbilo se

30.07. - VIDEO Londýnský West Ham už bez Declana Rice pokračuje v přípravě na novou sezónu, která v Premier League startuje už za 2 týdny. V sobotu odehrál přípravný duel na půdě francouzského Rennes. V základní sestavě Hammers nastoupili oba čeští reprezentanti - Vladimír Coufal i Tomáš Souček. Oba odehráli kompletních 90 minut. Při prohře 1:3 vstřelil jediný gól hostů právě Tomáš Souček.

West Ham utkání nezačal dobře, když inkasoval už po 9 minutách po nádherné dalekonosné ráně Santamarii. Další gól diváci v prvním poločase neviděli. Kouč David Moyes pak v druhé půli protočil sestavu, a když v 62. minutě vystřídal Aguerda, převzal od něj kapitánskou pásku český záložník Tomáš Souček.

Takovou zodpovědnost má v i české reprezentaci a očividně mu to svědčí. Už o 4 minuty později si totiž naskočil na skvělý centr z přímého volného kopu od Emersona a hlavou na přední tyči srovnal na 1:1.

Jenomže v závěrečné čtvrthodině West Ham dvakrát inkasoval po gólech Kalimuenda a vlastním od Ogbonny nakonec prohrál 1:3. Pro Hammers to byla po třech výhrách a jedné remíze první porážce v letní přípravě. Příští týden jej ještě generálka proti Leverkusenu.

Novou sezónu Premier League započnou 12. srpna na půdě Bournemouthu.

Kam dál?

Michal Čermák / whufc.com, fotbalportal.cz, youtube.com

Související odkazy
Noviny
Nejnovější články