Zpět na » Premier League » Manchester United odmítl dvacetimiliónovou nabídku West Hamu na Harryho Maguirea

Manchester United odmítl dvacetimiliónovou nabídku West Hamu na Harryho Maguirea

Manchester United odmítl dvacetimiliónovou nabídku West Hamu na Harryho Maguirea © iconsport.photo, fotbalportal.cz - Harry Maguire

0

Líbilo se

29.07. - Erik ten Hag jej zbavil kapitánské pásky, kterou předal Brunu Fernandesovi. Harry Maguire rozhodnutí respektuje, ale rozhodně neskrýval zklamání. Vést Manchester United jako kapitán je přeci jen velká věc. Teď se řeší, zda vůbec nejdražší obránce v historii zůstane na Old Trafford. Vedení Red Devils aktuálně odmítlo nabídku West Hamu.

Kladiváři sondují situaci okolo Harryho Maguirea. Rozhodli se podat první nabídku. Ta má hodnotu 20 miliónů liber, ale to Manchesteru United nestačí.

Nyní se West Ham rozhoduje, zda se vrátí s vylepšenou nabídkou. Hovoří se však o tom, že pro Hammers by měl být problémem i Maguireův plat.

Erik ten Hag sám potvrdil, že Harryho Maguirea nikam nevyhání a nadále zůstává součástí jeho plánů a cenným členem týmu.

Nabídka West Hamu zdaleka nedosahuje hodnoty, na kterou si Manchester United anglického reprezentanta cení.

Pokud by chtěl Maguire odejít z United a hledat zaručený herní čas jinde, klub by požadoval přibližně 40 milionů liber.

Manažer United Ten Hag si Maguirea rád ponechá mezi svými středními obránci, ale nechce, aby se některý z hráčů cítil nejlépe jinde a nechtěl o své místo bojovat.

Rozhodnutí o Maguirově budoucnosti je na hráči, přičemž obránce nedal najevo nic, co by bylo v rozporu s tím, že by chtěl o své místo bojovat.

Pokud se najde klub, do kterého bude chtít Maguire přestoupit, mohlo by se dosáhnout kompromisu kolem 35 milionů liber, ale jeho plat se ukazuje jako překážka pro zájemce.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články