Zpět na » Serie A » West Ham dál loví v Serii A: Za Zielinského nabízí 35 milionů eur

West Ham dál loví v Serii A: Za Zielinského nabízí 35 milionů eur

West Ham dál loví v Serii A: Za Zielinského nabízí 35 milionů eur © gianlucadimarzio.com - Zielinski se odchodu z Neapole brání

1

Líbilo se

28.07. - Zájem West Hamu o polského záložníka, Piotra Zielinského, roste s každým dnem a Neapol začíná váhat, zda zahájit jednání nebo ne, zejména pak po odchodech několika hráčů základní sestavy (Koulibaly, Insigne, Mertens, Ospina).

Do přátelského utkání mezi Neapolí a Adanou, které skončilo smírně 2-2, zasáhl Piotr Zielinski z lavičky, ale tento fakt by měl být brán s rezervou, protože přání polského záložníka i Neapole je další společná sezóna. Zielinski není nadšen z myšlenky, že by se měl vzdát možnosti hrát Ligu mistrů, proto West Ham musí vytáhnout těžký kalibr, aby polského reprezentanta přesvědčil.

První nabídka směřovaná agentovi hráče z Neapole se nesetkala s úspěchem, jelikož Zielinski patří mezi nejlépe placené hráče kampánského klubu. West Ham proto tuší, že bude muset do boje vytáhnout s nabídkou platu převyšující 5 milionů eur čistého. Také s Neapolí to nebude mít anglický klub jednoduché, protože azzurri požadují více než nabízených 35 milionů eur.

V každém případě se Neapol musí začít na možný odchod polského záložníka připravovat. Trenér Spaletti se nemůže jen tak vzdát někoho, jako je Zielinski, s nímž se rozhodl přejít na jiný herní systém. Pokud by tedy polský záložník přestoupil do West Hamu, musela by se Neapol vrátit ke starému systému 4-2-3-1. V případě odchodu Zielinského se jako ideální náhrada jeví český reprezentant, Antonín Barák, který je Veronou oceňován na 12 milionů eur.

Andrea Suttnerová / gazzetta.it

Nejnovější články