Zpět na » Serie A » Neapol má náhradu za Koulibalyho. Z Fenerbahce přichází Kim Min-Jae

Serie A - Neapol má náhradu za Koulibalyho. Z Fenerbahce přichází Kim Min-Jae

Neapol má náhradu za Koulibalyho. Z Fenerbahce přichází Kim Min-Jae © turkey.posten.com - Nová posila Neapole

0

Líbilo se

27.07. - Kalidou Koulibaly je pryč a Neapol musela rychle shánět náhradu za jednoho z nejlepších stoperů v klubové historii. Mluvilo se o spoustě možných posil. Například se zmiňoval Japhet Tanganga nebo Abdou Diallo. Nejčastěji se ale skloňovalo jméno Kim Min-Jae. Právě jihokorejský stoper nakonec pod Vesuv přestupuje za takřka 20 milionů eur.

Kim byl jednou z největších hvězd čínské nejvyšší soutěže v dresu Pekingu a během dvou let si udělal obrovské jméno, kterého si všimly i evropské kluby. Nakonec 25letého reprezentanta Jižní Koreje získalo za pouhé 3 miliony eur turecké Fenerbahce. Stal se suverénně nejlepším stoperem turecké ligy.

Kromě Neapole se spekulovalo i o Stade Rennes, které potřebovalo nahradit Aguerda. Ten odešel do West Hamu. Když už bylo jasné, že Kim míří do Itálie, francouzský celek se zaměřil na Belgičana Theateho z Bologni. Tento přestup se také zdá být hotov.

Přijde i posila z Premier League

Leo Ostigard je další posilou Neapole

Neapol ale na tuto pozici nezískala jen hvězdu Fenerbahce, ale i mladého Lea Ostigarda z Brightonu. 22letý Nor by měl být doplněním kádru. Premier League si sice nikdy nezahrál, ale v minulé sezóně si udělal jméno na hostování v Janově. Ani on ale nedokázal odvrátit sestup tradičního italského celku. Neapol za něj zaplatila 5 milionů eur.

David Suchý / football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články