Zpět na » Serie A » Neapol: Z Verony přichází Simeone, na řadě je také Antonín Barák

Serie A - Neapol: Z Verony přichází Simeone, na řadě je také Antonín Barák

Neapol: Z Verony přichází Simeone, na řadě je také Antonín Barák © spazionapoli.it - Neapol usiluje o českého záložníka, Antonína Baráka

0

Líbilo se

24.07. - Kampánský klub v letním přestupovém období nechce zůstat v pozadí a na trhu je čím dál aktivnější. S Veronou Neapol dojednává přestup útočníka Giovanni Simeoneho a následovat by měl i přesun českého reprezentačního záložník, Antonína Baráka, za částku pohybující se okolo 14 milionů eur.

Neapol je na trhu velmi aktivní. Už nyní se k týmu přidaly čtyři nové posily a brzy by jich mohlo být šest, čímž by došlo na velmi výraznou obměnu kádru, kterou si přeje prezident De Laurentis. A tak se s Veronou Neapol dostala do závěrečné fáze jednání ohledně přestupu Giovanni Simeoneho. Dohoda s Hellasem je na spadnutí a to hned dvojí. Neapol totiž chce z Benátska kromě Cholita přivést také Antonína Baráka, českého záložníka s neuvěřitelným citem na střílení branek.

Český reprezentační hráč by měl v Neapoli nahradit Piotra Zielinského, o něhož naopak usiluje West Ham. Londýnský klub zatím oficiální nabídku nepředložil a Neapol si svého hráče cení na více než 40 milionů eur, ale v nejbližších dnech by se měly oba kluby potkat na konkrétním jednání, které by mohlo vyústit v přestup polského záložníka ke kladivářům.

A právě na možný odchod středopolaře chtějí být azzurri připraveni, proto znovu otevřeli diskuzi o příchodu Antonína Baráka. Český záložník byl v zimě ceněn na přibližně 14 milionů eur, ale poté co se jeho střelecký apetit v Serii A zastavil na dvojciferném čísle, dá se předpokládat, že cena požadovaná Veronou bude vyšší. Neapoli do karet ovšem může hrát chuť českého hráče udělat kvalitativní skok a zahrát si v evropských pohárech, meta na kterou bohužel Verona nedosáhla.

Andrea Suttnerová / gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Piotra Zielińskiho chce aj Lazio, ak predá SMS do Anglicka (Arsenal, Chelsea, ManU) tak získané peniaze chce použiť práve na stredopoliara Neapolu.

Princ z Paríža
Nejnovější články