Zpět na » Serie A » O Koulibalyho soupeří Barcelona s Chelsea, Juventus nemá šanci

Serie A - O Koulibalyho soupeří Barcelona s Chelsea, Juventus nemá šanci

O Koulibalyho soupeří Barcelona s Chelsea, Juventus nemá šanci © Sport News Africa - Neapol možná bude muset nahradit takřka nenahraditelného stopera

1

Líbilo se

07.07. - Již delší dobu platí Kalidou Koulibaly za možná nejspolehlivějšího stopera v Serii A, je však do značné míry možné, že toto léto už jej z Neapole uloupí jiný velkoklub. Samotný hráč se přestupu nebrání, těší se na novou kariérní kapitolu, v první řadě ale jeho stávající zaměstnavatel čeká adekvátní kompenzaci. Potenciální kupci už se nicméně vykrystalizovali.

Neapol posílil reprezentant Senegalu v roce 2014 z Genku a od té doby vyrostl v neotřesitelnou oporu svého mužstva. V dresu Partenopei odehrál přes 300 soutěžních utkání a mnohokrát splatil vynaložených osm miliónů euro.

V tomto přestupním období by mohl tradiční jihoitalský celek pustit Koulibalyho za několikanásobně více. Smlouvu má 31letý borec platnou do konce příští sezóny, je tak dost pravděpodobné, že Neapol nechce riskovat jeho bezplatný odchod o rok později.

Zkušenosti 187 centimetrů vysokého svalovce by pochopitelně byly vítány na mnoha evropských adresách. Známý novinář Gianluca Di Marzio v těchto dnech informuje o zájmu trojice Barcelona, Chelsea, Juventus.

Zatímco mezi prvními dvěma kluby Koulibaly preferenci nemá, do Turína se příliš nehrne. Pokud má odejít z Neapole, tak by nejraději opustil celou Serii A. To Staré dámě zrovna nehraje do karet, její vedení musí totiž zajistit náhradu v případě prodeje Matthijse de Ligta.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, gianlucadimarzio.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

To se mi nezdá. Xavi a spol jasně řekli že je pro ně priorita přivést Koudého. Osobně si myslím, že to skončí tak, že půjde Koudé do Barcy, De Ligt (za hráče prachy) do Chelsea a Juve bude mít útočníka z Chelsea za peníze z De Ligta si pořídí právě Koulibalyho.

Messi777
Eidur - 07.07. Odpovědět

Jestli myslíš Koundého ze Sevilly, tak ten už byl jednou nohou v CFC, takže přestup k Vám se mi fakt nezdá.

Eidur
Nejnovější články