Zpět na » Serie A » Pogba se nejspíše vrací do Juventusu, dohodl se na podmínkách smlouvy

Serie A - Pogba se nejspíše vrací do Juventusu, dohodl se na podmínkách smlouvy

Pogba se nejspíše vrací do Juventusu, dohodl se na podmínkách smlouvy © Eurosport - Dny Paula Pogby v United jsou sečteny

1

Líbilo se

06.07. - NEPŘEHLÉDNĚTE Málokdo by ještě nedávno čekal, že celá situace kolem Paula Pogby nabere tento spád. Podle informací zahraničních médií vede vytáhlý středopolař pokročilá jednání se svým bývalým zaměstnavatelem Juventusem Turín. Teď dokonce vypluly na povrch informace o tom, že obě strany již našly shodu ohledně nového kontraktu, a tak se možná brzy dočkáme oficiálního potvrzení.

Druhé Pogbovo působení na Old Trafford nikdy nebylo bezproblémové. Za United hrával prvně v dorosteneckém věku, na místo činu se však následně vrátil právě z Juventusu za tehdy rekordních 100 miliónů euro. Velká očekávání ale plnohodnotně nenaplnil.

Kolem emotivního francouzského reprezentanta se točila řada kontroverzí a vše vrcholilo ke konci jeho angažmá u Rudých ďáblů. Pogba odmítnul dvě vylepšené nabídky na prodloužení smlouvy, nicméně tento fakt popřel ve svém nedávno vydaném dokumentu „The Pogmentary”.

Dosud nejlépe placený fotbalista v Premier League tak de facto veřejně potvrdil odchod z Manchesteru. Již delší dobu se přitom v pozadí šuškalo o možném návratu do Serie A a zdá se, že by se tato spekulace brzy mohla stát skutečností.

Dle renomovaného serveru The Athletic je Pogba už jen krok od podpisu s Juve. Stačí jen doladit poslední detaily spolupráce. Do řad Staré dámy by se tak 29letý záložník vrátil po šesti letech.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, theathletic.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 06.07. Odpovědět

Legenda na kterou nezapomenou Smajlík 2 Smajlík 3

Pche Smajlík 14 Smajlík 14

pavelprvni
Nejnovější články