Zpět na » Premier League » Manchester United si vyslechne nabídky za Cristiana Ronalda. První už připravuje Chelsea

Premier League - Manchester United si vyslechne nabídky za Cristiana Ronalda. První už připravuje Chelsea

Manchester United si vyslechne nabídky za Cristiana Ronalda. První už připravuje Chelsea © skysports.com - Cristiano Ronaldo

13

Líbilo se

07.07. - Přestože Manchester United nadále trvá na tom, že Cristiano Ronaldo není na prodej, je údajně připraven vyslechnout si nabídky jeho zájemců. Portugalská hvězda nedávno informovala klub o svém přání opustit Old Trafford a odejít do klubu, se kterým si v příští sezóně zahraje Ligu mistrů.

Vedení Manchesteru United i nový manažer Erik ten Hag byli údajně šokováni, když jim Ronaldo a jeho agent Jorge Mendes začátkem tohoto měsíce řekli o svých plánech.

I když se očekávalo, že 37letý útočník bude hrát klíčovou roli v plánech ten Haga pro nadcházející sezónu, po zvážení svých možností se Ronaldo rozhodl, že pro něj bude nejlepší možností opustit během léta Old Trafford.

Jorge Mendes tak nyní intenzivně jedná s několika zájemci o služby zkušeného útočníka a přestože byl v kontaktu s Barcelonou, Bayernem Mnichov nebo PSG, očekává se, že jako první se s oficiální nabídkou vytasí londýnská Chelsea.

Zdroje blízké klubu uvádí, že nový spolumajitel a zároveň dočasný sportovní ředitel Chelsea Todd Boehly sice neměl zisk Ronalda jako prioritu, šanci přivést jedno z největších jmen světového sportu na Stamford Bridge ale vidí jako příliš dobrou, než aby se dala odmítnout.

Záležet nicméně bude na tom, jak se k případné nabídce postaví Manchester United. Ten totiž dává nadále najevo, že jeho klíčový hráč není na prodej, podle stanice Sky Sports je ale připraven vyslechnout si nabídky ze strany zájemců.

Cristiano Ronaldo by měl být k dispozici za relativně nízkou přestupovou částku kolem 15 milionů liber, jakýkoli zájemce ale musí počítat s tím, že bude muset převzít hráčovu astronomickou mzdu přes 400 tisíc liber týdně.

Manchester United už čtyři dny marně čeká na Ronaldův návrat k tréninku. Portugalský reprezentant se měl na Carrington hlásit zpět po dovolené už v pondělí, svoji absenci ale vysvětlil rodinnými důvody a momentálně se individuálně připravuje na tréninkové základně Cidade do Futebol.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Betisak - 09.07. Odpovědět

Chelsea a Ronaldo, skvělá kombinace hnoje s odpadem Smajlík 3

Betisak
Eidur - 12.07. Odpovědět

Smajlík 3

Eidur

Čučkařská buzna zůstane mezi svýma. V nejsměšnějším pseudofotbalovém týmu na světě Smajlík 19

TuffGong

Srdcař .... Smajlík 11

pavelprvni

Smajlík 3 Smajlík 3 komu teď budou modrý hovna nadávat do buzen? Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 13

MUFC_RedArmy

Prej modrý hovna Smajlík 2 myslím, že když dojde do Chelsea tak nejvíc koho jebne budou fans Unitedshitu Smajlík 3

Wazzidiot

ani ne ten pro United už udělal dost....spíš mě baví představa jak si modrý hovna co ho tady desítky let častovala Penaldem, buzničkou, simulantem, ubrečencem apod.. kupují jeho dresy a halekají jeho jméno Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

MUFC_RedArmy

To jen proto, protože vy to nepřiznáte jaké budete mít nervy když půjde do Chelsea kecy ani ne udělal dost jen si to nalhávejte správný chlap a fans uzná, že je to kurva, ale vy chuji ne Smajlík 2

Wazzidiot

Za dále já ho tam nechci max mi udělá radost když dojde a vidět na různých stránkách to zklamání fans Unitedshitu Smajlík 2

Wazzidiot

co mi tady ještě vykoktáš ty modrá nulo? Smajlík 2 Smajlík 2

MUFC_RedArmy
Nejnovější články