Zpět na » Serie A » Ibrahimović nadále v Miláně? Navzdory zranění se jedná o smlouvě

Serie A - Ibrahimović nadále v Miláně? Navzdory zranění se jedná o smlouvě

Ibrahimović nadále v Miláně? Navzdory zranění se jedná o smlouvě © Goal.com - Zlatan bude zřejmě nadále šéfovat kabině Rossoneri

1

Líbilo se

06.07. - Konec sezóny 2021/22 nevyšel Zlatanu Ibrahimovićovi po osobní stránce vůbec podle představ. Utrpěl vážné zranění kolene, které jej vyřadí ze hry minimálně po zbytek tohoto kalendářního roku. To ho vzhledem ke končící smlouvě dostalo do velmi komplikované situace. Navzdory tomu však jeho dosavadní chlebodárce AC Milán vážně uvažuje o prodloužení kontraktu.

Na Rossoneri měl Ibra po svém příchodu blahodárný účinek. Mnozí jeho návrat ze zámořského LA Galaxy v lednu 2020 odsuzovali, především kvůli pokročilému věku. I díky svému vyhlášenému sebevědomí se ale čtyřicetiletý snajpr znovu prosadil.

Zdravotní potíže už jej sice ve velkém sužují, to ano, ale když je na hřišti, tak posouvá svou mentalitou i herním přínosem celé mužstvo trenéra Stefana Pioliho o úroveň výš. Letošní sezónu završil dlouho žádaným ziskem scudetta pro červeno-černé barvy AC.

Ne vše se ovšem má tak růžově. Ve svých letech už Ibrahimović nemůže čekat smlouvy delší než na jeden rok a ta poslední mu 30. června vypršela. Vedení milánského giganta ale zřejmě jeho očekávanou absenci překousne a přeci jen jej podepíše.

Informoval o tom dnes Fabrizio Romano, proslulý novinář v barvách Sky Italia. Detaily jsou aktuálně ve fázi řešení, Zlatan by se však na každý pád měl upsat na San Siru znovu do konce nadcházejícího ročníku.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, sky.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články