Zpět na » Premier League » United stupňují tlak na Martíneze, nabízí už 50 miliónů euro

Premier League - United stupňují tlak na Martíneze, nabízí už 50 miliónů euro

United stupňují tlak na Martíneze, nabízí už 50 miliónů euro © 90min - Martínez se blíží přesunu na věhlasný Old Trafford

2

Líbilo se

08.07. - Možná ani sám Lisandro Martínez nečekal, jaká bitva se o něj v podání anglických týmů strhne po povedené uplynulé sezóně. Otěže nyní přebral Manchester United, který očividně jeví o argentinského stopera největší zájem. Podle dostupných informací už vyrovnal požadavky Ajaxu, jenž se teď musí rozhodnout, zda svou oporu pustí na Ostrovy.

Zpočátku se tohoto pomyslného závodu účastnili hned dva giganti. Jak Arsenal, tak Rudí ďáblové poslali do Amsterdamu více než jeden návrh finanční kompenzace, značný náskok teď ale získal celek z Old Trafford.

Ajaxu v tuto chvíli leží na stole 50 miliónů euro, o které si původně říkal. Jestli se ještě Kanonýři pokusí dorovnat své rivaly, není jasné.

Co se týče preferencí samotného hráče, United má i v této oblasti navrch. Hlavním faktorem je trenér Erik ten Hag, který se během tohoto léta přestěhoval právě z nizozemské metropole do Manchesteru. Martínezovi by tak výrazně ulehčil aklimatizaci.

Pro argentinského reprezentačního stopera by se jednalo o teprve druhé zahraniční angažmá. Do Ajaxu přišel v roce 2019 z celku Defensa y Justicia za 7 miliónů euro, již v tuto chvíli je tak jasné, že na něm jeho aktuální zaměstnavatel náležitě vydělá.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, 90min.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Vidim to tak, ze do roka je ten Haag bez prace

James1991

Ten Hag: "Chci mít nakoupeny všechny hráče před začátkem přípravy."
8.7 odlet do Thajska - 1 hráč. Smajlík 13 Smajlík 3
Toť k našemu vedení a přestupům...

AVSuvorov

osobně jsem nečekal že to bude fungovat hned ...ten bordel tam je enormní...kdyby to bylo hodně napiču tak by ETH mohl odejít, že klub nesplňuje jeho požadavky co si dal do smlouvy...a nakonec jede na turné i bez posil...takže se spíš bude tahat mladý z akademie než nějak extrém nakupovat bych to tak viděl...

MUFC_RedArmy
Nejnovější články