Zpět na » Serie A » Ronaldo zpět do Sportingu? Matka portugalské hvězdy promluvila

Serie A - Ronaldo zpět do Sportingu? Matka portugalské hvězdy promluvila

Ronaldo zpět do Sportingu? Matka portugalské hvězdy promluvila © as.com - Cristiano Ronaldo

0

Líbilo se

17.05. - Matka Cristiana Ronalda Dolores Aveiro by mohla hrát důležitou roli při změně klubu současné hvězdy Juventusu Turín. Dolores je odhodlána se synem promluvit a pokusit se ho přesvědčit, aby se vrátil do portugalského Sportingu Lisabon, kde v letech 1997 - 2003 v úplných začátcích své hvězdné kariéry působil.

Sporting Lisabon se kvalifikoval do Ligy mistrů vítězstvím v Primeira League poprvé za posledních 19 let a Dolores Aveiro je odhodlána udělat vše, co je v jejích silách, aby se její syn do Lisabonu vrátil.

Ronaldo v Lisabonu odstartoval svou kariéru a v srpnu 2003 zamířil z Lisabonu na slavný Old Trafford, v létě 2009 se pak stěhoval do Madridu a po devíti letech v dresu Realu zamířil do Juventusu Turín.

Stará dáma ale v této sezóně daleko zaostává za očekáváními a turínskému velkoklubu hrozí, že se neumístí v elitní čtyřce a tedy zůstane v příští sezóně bez milionářské Ligy mistrů.

I proto se stále více hovoří o stěhování portugalské superhvězdy a několik hlasů tvrdilo, že by mohlo dojít k návratu Ronalda do Madridu či Manchesteru, kde si za roky působení vybudoval skvělé jméno a zájem o služby hvězdného Portugalce má mít i PSG.

Matka Cristiana chce využít skvělou sezónu Sportingu, kterou lisabonský gigant proměnil v zisk ligového titulu a lákat rodáka z Madeiry zpět domů.

Budu s ním mluvit a pokusím se ho přesvědčit, aby se vrátil příští rok na stadion Alvalade," řekla pro TVI 24 matka Ronalda.

Tuto hypotézu však okamžitě vyvrátil Ronaldův agent Jorge Mendes.

Cristiano se v létě do Sportingu nevrátí. Je hrdý na titul mistra, ale zatím neplánuje návrat domů," ozřejmil portugalský agent.

Gabriela Průšová / sportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články