Zpět na » Serie A » Jak vypadaly oslavy Juventusu po vítězství v Coppa Italia? Žádné velké slavnosti se nakonaly

Serie A - Jak vypadaly oslavy Juventusu po vítězství v Coppa Italia? Žádné velké slavnosti se nakonaly

Jak vypadaly oslavy Juventusu po vítězství v Coppa Italia? Žádné velké slavnosti se nakonaly © thesun.co.uk - týmová fotka Juventusu při pozápasových oslavách

2

Líbilo se

20.05. - BULVÁRNÍK Juventus se tuto sezónu trápí. Vítězství v Serii A se nekoná a z Ligy mistrů se vypadlo neplánovaně brzy. Jako částečnou omluvu rozzlobeným fanouškům nad těmito neúspěchy lze považovat vítězství v domácím ligovém poháru, kde ve finále Juventus zdolal Atalantu 2:1. My se pojďme společně podívat, jak probíhaly pozápasové oslavy a dospějeme k závěru, že v týmu všechno v pořádku není.

Svěřenci Andrea Pirla dali všechny neúspěchy na jednu stranu a proti druhému týmu italské nejvyšší soutěže před zhruba 4300 fanoušky na stadionu Mapei ukázali, že pořád patří mezi světovou fotbalovou špičku.

Šťastní hráči poskakovali nahoru a dolů, když žasli nad zlatou trofejí. Trenér Pirlo se oslav moc nezúčastnil, pouze si udělal fotku s vítěznou trofejí. I tento moment naznačil, že v klubu není všechno v pořádku a brzy se můžeme dozvědět o konci hlavního trenéra.

Under-fire Andrea Pirlo clinched a valuable trophy

Ronaldo se touto trofejí zapsal do historie, protože se mu podařila vyhrát další trofej v dalším týmu. Později na svém instagramovém profilu zveřejnil fotografii s trofejí, kde dělá, že spí.

Zajímavostí je, že na uniklých fotografiích z pozápasových oslav není ani jedna láhev s alkoholem, když teda nepočítáme šampaňské, které na sebe hráči navzájem vylily.

Když čistě hypoteticky podle oslav porovnáme náladu a chod kabin Juventusu a Slavie, tak dojdeme jednoznačně k tomu, že Juventus není v týmové pohodě. Chybí tam vůdce, který by se oslav ujal. Ve Slavii tuto funkci zastupuje brankář Přéma Kovář, ale brankaři Juventusu se do žádných velkých slavností nehrnuli.

Juve stars couldn´t hide their delight at clinching the cup

Také prosakuje, že vztah Ronalda s ostatními hráči v Juventusu není úplně ideální, protože Ronaldo má až moc nadstandartní podmínky a ostatním se to nelíbí.

Již víkendu Juventus odehraje poslední zápas sezóny proti Bologni, kde potřebuje vyhrát, a zároveň musí doufat, že Neapol ztratí, protože jinak se do Ligy mistrů pro příští sezónu neprobojuje.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz, thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Forte02 - 21.05. Odpovědět

Když chytá Buffon tak hrají úplně jinak a hlavně očividně je furt lepší jak Polák a to je co říct.

Forte02

Ani nemá smysl zkoušet psát jeho jméno Smajlík 2

Tomguncz27
Forte02 - 23.05. Odpovědět

Ano :D nepřišel jsem mu na chuť a ani na jméno stále a nehodlám s tím ani začínat :D

Forte02
Reklama
Reklama
Nejnovější články