Zpět na » Serie A » Cristiano Ronaldo možná zamíří do Portugalska, chce ukončit kariéru tam, kde to celé začalo

Cristiano Ronaldo možná zamíří do Portugalska, chce ukončit kariéru tam, kde to celé začalo

Cristiano Ronaldo možná zamíří do Portugalska, chce ukončit kariéru tam, kde to celé začalo © marca.com - Kam zamíří Cristiano Ronaldo?

3

Líbilo se

04.05. - NEPŘEHLÉDNĚTE Útočník Juventusu Cristiano Ronaldo se údajně rozhodl, že chce ukončit svou kariéru ve Sportingu. Původně se mluvilo o přestupu do Manchesteru United, nebo PSG. Nyní se do boje vložil další potenciální zájemce Sporting clube de Portugal, který nenabízí nejvyšší částku na výplatní pásce, ale Ronaldo se bude chtít rozloučit tam, kde to celé před několika lety začalo.

Šestatřicetiletý hráč má v Juventusu smlouvu do roku 2022, ale jen málo fanoušků věří, že po neúspěšné sezóně bude Ronaldo v Juventusu pokračovat.

Portugalský deník Record přišel s informací, že značka CR7 bude chtít ve fotbale pokračovat do svých čtyřiceti let a s nejpopulárnějším sportem světa se bude chtít rozloučit právě v rodné zemi. Jeho přítelkyně Georgina Rodríguez by tuhle možnost brala jako nejlepší možné řešení a celá rodina by mohla žít v klidném prostředí Portugalska.

Cristiano Ronaldo Juventus Real Madrid Manchester United Sporting CP

Ovšem nic není zdaleka rozhodnuté, protože Cristiano Ronaldo ukázal svou náklonnost k návratu do Realu Madrid, který opustil v létě 2018, ale navzdory formální nabídce Jorge Mendese neplánuje ve španělském klubu působit.

Dalším týmem, s nímž je Cristiano Ronaldo často spojován, je Manchester United, který opustil v roce 2009 a připojil se k Realu Madrid. La Gazzetta dello Sport před několika dny informoval, že portugalský útočník bude ochoten snížit své platové požadavky, aby si mohl zahrát na Old Trafford.

Nyní však do bitvy vstoupil Sporting, který může přestupové spekulace ještě více zamotat, ale i rychle vyřešit. Zajímavé je, že za všechny zmiňované kluby až na PSG Ronaldo už hrál, takže je nepravděpodobné, že zavítá do Francie.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz, marca.com

Nejnovější články