Zpět na » Premier League » West Ham podal oficiální nabídku na Conora Gallaghera z Chelsea

West Ham podal oficiální nabídku na Conora Gallaghera z Chelsea

West Ham podal oficiální nabídku na Conora Gallaghera z Chelsea © iconsport.photo - Conor Gallagher

0

Líbilo se

25.07. - Cesare Casadei i Andrey Santos v přípravě Chelsea ukazují svůj neskutečný potenciál. Zdá se tedy, že pro Conora Gallaghera už v sestavě možná nebude místo a nejlepší možností pro něj bude odchod. Na mladého anglického záložníka tak poslal oficiální nabídku West Ham. Ten je ochotný zaplatit 40 milionů liber, zatímco se Chelsea stále rozmýšlí.

Conor Gallgher je dalším z té úspěšné generace odchovanců, mezi které patří Fikayo Tomori, Reece James nebo třeba Mason Mount. Prakticky od chíle kdy debutoval za Charlton, bylo jasné, že Chelsea vychovala další velký talent. Gallagher se následně prosadil i v Premier League, kde sice nezabránil sestupu West Bromu, ale podával výborné výkony. Během další sezóny byl hvězdou Crystal Palace a od minulého ročníku už konečně nastupoval za Chelsea, v jejichž mládežnických kategoriích nastupuje od roku 2008.

Odehrál 45 zápasů, dal 3 góly a na 1 přihrál. Nebyl vyloženě špatný, ale Chelsea je přeci jen zvyklá na trochu větší kvalitu. Jako rozšíření kádru skvělý, ale na základní sestavu to není a otázkou je, zda vůbec někdy bude. Získal si ale i Garetha Southgata a už má na kontě i 7 reprezentačních startů. Jenže Chelsea začala zběsile nakupovat a na jeho pozici už jsou hráči, jenž mají mnohem větší potenciál. Mluvíme zejména o Casadeim a Santosovi, které si bude Pochettino chtít nechat. U Gallaghera to není jisté. Navíc Chelsea na stole přistála lákavá nabídka.

West Ham Chelsea za Gallaghera nabídl 40 milionů liber. Vedení aktuálně tuto nabídku projednává a budou následovat rozhovory s Pochettinem ohledně jeho plánů. Vzhledem k masivním nákupům se Chelsea hodí každý prodej a z mého pohledu je to pro Gallaghera skvělá destinace. West Ham se letos snažil hrát více technický fotbal přes Paquetu nebo Scamaccu, ale moc to nevyšlo. Gallagher je úplně jiný typ fotbalisty a je zkrátka takový více pro West Ham. Do sestavy by mohl dokonale zapadnout. Navíc je mladý a má stále potenciál.

David Suchý / goal.com

Nejnovější články