Zpět na » Premier League » N´Golo Kanté z Chelsea je připraven přestoupit do Al Ittihadu. Dostane 100 miliónů eur ročně

N´Golo Kanté z Chelsea je připraven přestoupit do Al Ittihadu. Dostane 100 miliónů eur ročně

N´Golo Kanté z Chelsea je připraven přestoupit do Al Ittihadu. Dostane 100 miliónů eur ročně © iconsport.photo, fotbalportal.cz - N´Golo Kanté

0

Líbilo se

07.06. - NEPŘEHLÉDNĚTE Další hvězda v Saúdské Arábii? Mistrovský klub Al Ittihad už během pondělí oficiálně představil Karima Benzemu. Teď má políčeno na další francouzskou hvězdu. Už během úterý má být představen jako nová posila N´Golo Kanté z Chelsea. Drobný francouzský defenzivní záložník si má díky kontraktu přijít až na 100 miliónů eur ročně. Smlouva má být platná do roku 2025.

Je jisté, že N´Golo Kanté opustí Chelsea. Končí mu smlouva, takže bude k dispozici jako volný hráč. Podle všeho už se o své budoucnosti rozhodl. Ukončí své sedmileté působení v Chelsea a odejde na Blízký východ.

Mistr světa z roku 2018, vicemistr Evropy z roku 2016, vítěz Premier League, vítěz Champions League, vítěz Evropské ligy, vítěz Superpoháru UEFA, vítěz mistrovství světa klubů a vítěz FA Cupu by ještě mohl oslňovat evropské trávníky. Vždyť je mu teprve 32 let. Rozhodně nepatří do starého železa.

Nicméně, i jeho zlákaly petrodolary. Velmi brzy by se měl oficiálně připojit například ke Cristianu Ronaldovi či Karimu Benzemovi v saúdskoarabské lize.

Měl by se stát spoluhráčem Karima Benzemy v klubu Al Ittihad, který letos získal mistrovský titul. Měl by si přijít na vskutku královské peníze.

Na stole je smlouva na dva roky, během kterých si N´Golo Kanté vydělá neuvěřitelných 200 miliónů eur.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / goal.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Noviny
Nejnovější články