Zpět na » Premier League » Manchester United pošle oficiální nabídku na Masona Mounta. Kluby se ale stále rozcházejí v ceně

Manchester United pošle oficiální nabídku na Masona Mounta. Kluby se ale stále rozcházejí v ceně

Manchester United pošle oficiální nabídku na Masona Mounta. Kluby se ale stále rozcházejí v ceně © iconsport.photo, fotbalportal.cz - Mason Mount

0

Líbilo se

12.06. - Mason Mount má s Chelsea platnou smlouvu až do roku 2024, ale je jisté, že během následujících dnů a týdnů se bude řešit jeho možný odchod. Je jedním z cílů Manchesteru United. Jednání mezi všemi stranami už bylo zahájeno. Jenomže kamenem úrazu zůstává cena. Blues by rádi zinkasovali za Mounta víc, než jsou Red Devils zatím ochotni zaplatit.

Očekává se, že Manchester United brzy podá oficiální nabídku na koupi záložníka Masona Mounta z Chelsea, nicméně stále existují věci, ve kterých je potřeba najít shodu.

Jednání mezi oběma kluby o čtyřiadvacetiletém hráči, jehož smlouva vyprší v červnu 2024, pokračují.

United mají jasnou představu o ceně za Masona Mounta a nechtějí za absolventa akademie Chelsea přeplatit, protože mu končí poslední rok jeho současného kontraktu.

Pokud by k přestupu nedošlo, má klub i další cíle - dlouhodobě se United zajímají o záložníka Brightonu Moisese Caiceda.

Předpokládá se, že požádali, aby byli informováni o jakémkoli vývoji ohledně budoucnosti tohoto žádaného jednadvacetiletého hráče.

United se také líbí kapitán West Hamu Declan Rice, který by měl v létě klub opustit, ačkoli to, kolik mohou utratit, by mohlo být dáno penězi získanými z odchodů a výsledkem probíhajícího procesu převzetí.

Prioritou číslo jedna pro United je přivést alespoň jednoho útočníka, ale je stále méně pravděpodobné, že se jim podaří ulovit Harryho Kanea, protože Tottenham nechce hráče prodat, zejména ne soupeři z Premier League.

United navázali první kontakty ohledně dostupnosti Rasmuse Hojlanda z Atalanty a sledují mimo jiné Randala Kolo Muaniho z Eintrachtu Frankfurt.

V případě odchodů na tento post se klub poohlíží po středním obránci.

Zástupci Min-Jae Kima z Neapole vědí o zájmu United o šestadvacetiletého hráče, který má údajně výstupní klauzuli ve výši 42 milionů liber, jež začne platit 1. července po dobu 15 dní.

Dalším hráčem, o kterého se United údajně zajímají, je Axel Disasi z Monaka a francouzský reprezentant chce přestoupit.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články