Zpět na » Premier League » Součástí transferu Masona Mounta by mohl být i Harry Maguire

Součástí transferu Masona Mounta by mohl být i Harry Maguire

Součástí transferu Masona Mounta by mohl být i Harry Maguire © iconsport.photo, fotbalportal.cz - Harry Maguire

5

Líbilo se

02.06. - BULVÁRNÍK Vše směřuje k tomu, že Manchester United brzy přivítá první letní posilu. Měl by se jí stát Mason Mount z Chelsea. Už má být údajně dohodnut na osobních podmínkách. Celá věc se ještě musí dořešit. Například se mluví o přestupové částce. Blues totiž požadují až 70 miliónů liber. To by se mohlo vyřešit hráčskou kompenzací. Mluví se o Harrym Maguireovi.

Očekává se, že United přijdou s oficiální nabídkou na Masona Mounta, přičemž osobní podmínky by neměly být problémem.

Chelsea chce za Mounta, který má ještě rok platnou smlouvu, více než 70 milionů liber, zatímco Manchester United údajně doufá, že zaplatí okolo 50 milionům liber.

A podle deníku The Sun by se mohlo najít řešení této situace. Vše by mohl vyřešit Harry Maguire. Třicetiletý střední obránce by mohl být zahrnut do případné výměny. Nevypadá to, že by měl mít anglický kapitán týmu na Old Trafford zářnou budoucnost.

Harry Maguire už byl spojován s přestupem do Chelsea loni v létě, když byl na lavičce Thomas Tuchel. V uplynulé sezóně nastoupil v Premier League v základní sestavě pouze osmkrát a osmkrát naskočil z lavičky. Dohromady nasbíral 762 minut. Ani jednou neskóroval.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články